Рекомендуємо прочитати

Поради

Чарівні властивості Кока-коли в побуті

Чарівні властивості Кока-коли в побуті
Господині, ви будете вражені, коли дізнаєтесь про чарівні власти Кока-коли у побуті! Виявляється, що це не тільки обов'язковий атрибут любителя фаст-фуду, але і вірний помічник по догляду за ... Прочитати »

Чим замінити засіб для миття посуду, порошок і освіжувач повітря

Чим замінити засіб для миття посуду, порошок і освіжувач повітря
"Якщо жабу поступово нагрівати у воді, то вона не відчуває небезпеки, і її таким чином можна зварити - вона навіть не вистрибне. Подібно до цього на людину впливає побутова хімія - більшість людей не відчуває її впливу на організм. Прочитати »

Господиням на замітку: як легко відмити духову шафу

Господиням на замітку: як легко відмити духову шафу
Будь-яка господиня хоче, щоб її кухня блищала чистотою. І не тільки тому що кухня - обличчя господині будинку, але й тому, що це місце, де готується їжа, а значить, бруду і бактеріям тут не місце. Але духовка - це прямо як Ахіллесова п'ята, її так важко відмити! На щастя, в наш час є не тільки маса чистячих засобів, але і домашніх рецептів, які допомагають відмити духовку, щоб вона засяяла, як нова. Прочитати »

Ефірні масла на всі випадки життя

Ефірні масла на всі випадки життя
Усього кілька крапель ефірного масла в змозі замінити цілий арсенал засобів побутової хімії. До того ж виготовити свіжий засіб і причому скільки саме його потрібно може кожен бажаючий, важливо тільки знати деякі «хитрощі» його приготування - і все вийде, ще й з дивовижним запахом. Для створення натурального освіжувача повітря необхідно просто пошукати в домашньому «загашнику» пляшечку з розпилювачем. Прочитати »

5 золотих правил машинного прання.

5 золотих правил машинного прання.
Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не перестають радіти, вихваляти і дякувати тим майстрам, хто створив пральну машину. Хвала їм! Яка економія сил, часу і нервів з цією воістину чудо - технікою! Прочитати »

Як вивести старі жирні плями

Як вивести старі жирні плями
Вивести старі жирні плями можна простими підручними засобами. Звичайно ж старі жирні плями на речах можна вивести спеціальними миючими засобами, які сьогодні у великій кількості запропоновані нам різними виробниками. Однак, не менш ефективно і економно вивести старі жирні плями можна простими підручними засобами, які знайдуться у багатьох господинь. Прочитати »

Як позбутися харчової молі?

Як позбутися харчової молі?
Всім відомо, що крім одежної молі існує ще й харчова. А от як позбутися від харчової молі, знають не всі. Пропоную вам розглянути пару слушних порад, як виявити харчову міль на кухні і позбудеться від неї назавжди. Прочитати »

Як випрати іграшки для малюка

Як випрати іграшки для малюка
У першу чергу підготуйте всі м'які іграшки до прання. Як це зробити? Акуратно розпоріть по шву ті місця, де знаходяться розмовляючі або співаючі елементи з батарейками, витягніть їх, підпишіть, від якої іграшки даний елемент. Розпороти місце зашийте стібками. Якщо на іграшках є жирні плями, змастіть їх густим шаром миючого засобу для посуду або протріть губкою, змоченою медичним спиртом. Прочитати »

Як правильно доглядати за прикрасами із золота

Як правильно доглядати за прикрасами із золота
Якщо в довгоочікуваний відпочинок на морі ви відправилися із золотими прикрасами, то слід пам'ятати, що в багатьох популярних сучасних замках прикрас застосовується сталева пружина, яка в солоній воді починає швидко іржавіти. Тому, щоб не трапилося подібної неприємності, необхідно пред купанням всередину замка прикраси капнути крапельку машинного масла, хоча при його відсутності підійде будь-яке масло, яке утворює водонепроникну плівку. Після виходу з моря слід зробити промивання замка за допомогою прісної води. Прочитати »
Scroll To Top