Рекомендуємо прочитати

Доглядаємо за кімнатною хризантемою: корисні поради

article3233.jpg

Хризантема - дуже гарна квітка, що користується популярністю у квіткарів і господинь, причому, вона комфортно почувається не тільки на вулиці, але і в будинку.

Такий пишний яскравий квітучий кущ на підвіконні, звичайно ж, радує око, а тому правильний догляд за хризантемою повернеться тобі "сторицею" у вигляді прекрасного настрою.

Доглядаємо за кімнатною хризантемою - придбання
Купити кімнатний варіант хризантеми не складе завдання в будь-якому квітковому магазині. Вибираючи квітку, обов'язково зверни увагу на її загальний стан: зовнішній вигляд повинен бути здоровим, без будь-яких видимих хвороб і тим більше - без шкідників.

Принісши хризантему додому, бажано 2-3 тижні потримати її на карантині в окремому приміщенні. Адже, якщо у квітки раптом проявляться якісь хвороби, тобі доведеться лікувати і всі твої домашні квіти.

Доглядаємо за кімнатною хризантемою - температура, світло, полив
Кімнатна хризантема воліє прохолодне приміщення з температурою повітря не вище 18-19 ° C. При більш спекотних умовах її квіти і листя будуть засихати, а також зменшиться період цвітіння. Оберіть для рослини добре освітлене місце, без прямих сонячних променів.

Хризантема любить регулярний полив і помірно вологий грунт.
У зимовий період прибери рослину в більш прохолодне місце з температурою 3-5° C.
Щоб хризантема мала більш привабливий зовнішній вигляд, стеж за тим, щоб вчасно видаляти засихаюче листя і відцвілі квітки.

Доглядаємо за кімнатною хризантемою - цвітіння
Найкраще хризантема цвіте восени.
Щоб бічні пагони краще росли і на них з'являлися додаткові бутони, хризантему бажано періодично прищипувати. Завдяки цій маніпуляції рослина набуває велику пишність в період цвітіння.

Якщо ж на хризантемі з'явилося занадто багато дрібних і не розкриваючихся бутонів, краще видалити частину суцвіть. Це дасть можливість іншим бутонам набрати більше поживних речовин, щоб стати більшими і швидше розкритися.

У період активного росту і цвітіння хризантему необхідно підгодовувати комплексним добривом.
Доглядаємо за кімнатною хризантемою - пересадка

Після зимового періоду рослина потребує нового грунту, яка повинна складатися з дернової землі, перегною і торфу в пропорції 1:1:1. Також можна використовувати і звичайну садову землю.

Хризантема комфортно себе почуває практично в будь-якому грунті, крім кислого.

Молоду хризантему слід пересаджувати щорічно, а дорослу досить пересаджувати один раз на два роки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна господиня бажає створити в будинку неймовірну атмосферу затишку і комфорту. Створити комфорт та затишок у своїй...
Пальми завдяки витривалості та високої декоративності широко поширилися в кімнатній культурі. Іноді ці рослини...
Тільки уявіть собі: гранат можна виростити у себе на підвіконні! Ціле джерело вітамінів ви створите своїми руками. А ми...
Згідно з легендою - звичайний квітка спатифілум здатна подарувати кожній жінці найважливіше в житті - можливість бути...
Scroll To Top