Рекомендуємо прочитати

Кімнатна квітка "жіноче щастя"

article3101.jpg

Згідно з легендою - звичайний квітка спатифілум здатна подарувати кожній жінці найважливіше в житті - можливість бути коханою.
Згідно з цією легендою, коли цвіте спатифілум, то будь-яка жінка-господиня квітки, досягає гармонії і щастя. Якщо вона самотня - знайде свою половинку, якщо зможемо - повне взаєморозуміння з чоловіком і дітьми, а якщо бездітна - стане мамою.

Навіть якщо ви не вірите в прикмети і міські легенди, залишитися байдужим при вигляді квітки зовсім не можливо. Не дарма ж спатифілум отримав цю чудову назву - жіноче щастя.

Але для того, щоб рослина принесло щастя, воно обов'язково має бути кимось подаровано. Так що якщо ви знаєте, що у кого-небудь в сім'ї не ладиться або хтось з ваших знайомих дам страждає від самотності - сміливо даруєте спатифілум. А у кого він вже є, - не зайвим буде дізнатися, що ж це за квітка і як правильно за нею доглядати. Адже як відомо, якщо домашнім рослинам добре - то їх господареві теж добре, не важливо, чи кактус це чи звичайний алое. Доглянуті рослини поширюють по квартирі позитивну енергетику.

Найчастіше в квартирах вирощують спатифілум Уолліса - один із самих невибагливих рослин цього роду. Свою назву «спатифілум» рослина набула від форми квітки, яка складається з качана й покривала. У перекладі з латинської «спата» - це покривало, а «Філі» - лист.

Догляд та утримання
Забезпечте цьому жителю тропіків теплі і вологі умови.
Температура в кімнаті в будь-який час року має бути не нижче 15-18 і не вище 25 градусів. У домашніх умовах такий «клімат» забезпечити можна, тропіка, буде досить просто. Єдине, чого досягти складніше - це зберегти квітку від протягів і забезпечити високу атмосферну вологість у кімнаті. Остання умова досягається різними методами: частими обприскуваннями, приміщенням спатіфілума в тераріум, установка горщика на піддон з водою або мохом.

У жарку пору року обприскуйте рослину як можна частіше. Якщо у вас є можливість обприскувати листя 4-5 разів на день - це просто відмінно! Можна протерти великі листи мокрою ганчіркою або губкою. Для обприскування і протирання найкраще брати відстояну або джерельну воду, так як вапно, яка знаходиться у водопровідній воді, може призвести до опіку листа.

Якщо ви все зробите правильно, рослина віддячить вас пишним цвітінням. Цього можна домогтися завдяки правильному поливу і достатньому освітленню. Поливають рослину не рідше одного разу на три-чотири дні, але з таким розрахунком, щоб земля в горщику була завжди вологою.

При недостатньому поливі, рослина спочатку зів'яне, а потім може безповоротно загинути.
Прямі сонячні промені цьому жителю тропічних лісів шкідливі. Спатифиллум любить невелике затінення в літній період, а взимку його корисно буде досвічувати до 12-годинного світлового дня. Для цієї мети придбайте спеціальну лампу для кімнатних рослин і світлолюбних домашніх тварин (наприклад, ящірок).

Пересадка і розмноження
Не забувайте під час пересаджувати своє «жіноче щастя», так як рослина любить просторі горщики. Під час придбання нового «дому» для спатіфілума, вибирайте широку і низьку ємність, на кілька сантиметрів більшу, ніж попередня. Пересаджують рослину ранньою весною. У той же час його можна розмножувати, найкраще це робити діленням куща. Грунт вибирайте універсальний або спеціальну землю для ароїдних. У такій землі квітка буде найкраще себе почувати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Є кімнатні рослини, які вимагають мінімального догляду. Якщо Ви початківець квітникар, то спочатку Вам краще звернути...
Сьогодні багато квітникарів беруться за вирощування орхідеї - таємничої і ніжної квітки, з яким пов'язано безліч...
Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий...
Шкідники - це комахи, які заподіюють шкоду рослинам. Квітковим рослинам відкритого грунту шкодять щитівки, молі,...
Scroll To Top