Рекомендуємо прочитати

Рослини i тварини

Шкідливі кімнатні рослини

Шкідливі кімнатні рослини
Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий будинок, то відразу ж мимоволі захоплюємося, і не можемо приховати цього захоплення — така краса мало кого залишає байдужим. Сучасні городяни не розпещені свіжою зеленню і квітучими рослинами, якщо не вважати квітів на клумбах: запилених, весь час борються з загазованим повітрям, і втратили в цій боротьбі залишки свого аромату — цим квітам можна тільки поспівчувати. Прочитати »

Вирощування глив

Вирощування глив
Перш за все, постарайтеся з'ясувати, наскільки популярні гриб глива у вашому регіоні, інакше можуть виникнути труднощі з реалізацією готової продукції. Також не зайвим буде намітити і варіанти збуту грибів. Це можуть бути магазини, ринки, кафе або просто перекупники. Спочатку можна спробувати вирощувати гриби виключно для себе. Для цього реєстрація не потрібна. Але для виробництва гливи в промислових масштабах вам потрібно буде зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Прочитати »

Папуга для дитини: що потрібно знати батькам

Папуга для дитини: що потрібно знати батькам
Звичайно, дитячі психологи, лікарі та просто досвідчені батьки сходяться на думці, що будь-який домашній вихованець корисний для дитини (якщо у малюка немає алергії та інших протипоказань, зрозуміло). Крім радості спілкування, представники тваринного світу допомагають підростаючому людині навчитися брати на себе відповідальність, піклуватися і навіть любити. І потім, живі друзі завжди краще іграшок. Прочитати »

Строманта. Догляд

Строманта. Догляд
Строманта є представником сімейства марантових. Її дуже часто плутають з ктенанте або Калатея, а деякі ботаніки навіть не виділяють строманта в окремий рід. У кімнатному квітникарстві поширена, в основному, строманта криваво-червона. Це вічнозелена рослина висотою до 1м, що має листя вузькоовальної форми завдовжки близько 20-30см. Всі сорти строманта відрізняються між собою забарвленням листя, але у всіх у них нижня сторона листа пурпурно-червоного кольору. Вони мають невелику особливість, як і всі марантові, по якій легко впізнати представників цього сімейства. Прочитати »

Сіамська і балійска кішки - принцеса і танцівниця

Сіамська і балійска кішки - принцеса і танцівниця
Однією з найбільш популярних і улюблених порід кішок є сіамська. Даній породі вже сотні років, але точний час і місце її походження невідомо. Згідно з однією з гіпотез, батьківщиною сіамів є південно-західна Азія, на користь чого свідчить зовнішню схожість представників даної породи з кішками цього регіону. У Сіамі (нині - Таїланд) сіамські кішки вважалися королівськими і знаходилися під посиленою охороною в палаці в Бангкоку. Прочитати »
Scroll To Top