Рекомендуємо прочитати

Рослини i тварини

Ідеальний сторож і кращий друг

Ідеальний сторож і кращий друг
Якщо ви вирішили завести собаку не тільки для гри, а ставите перед нею певну мету сторожа дому та сім'ї, то в першу чергу, визначтеся з породою. Не варто плутати собаку - охоронця і сторожа. Тварина, яка виконує охоронну функцію, спрямовує на активні дії - напад на чужинця, його переслідування. Суть сторожової функції полягає у попередженні господарів про небезпеку. Прочитати »

Догляд за домашніми орхідеями фаленопсис

Догляд за домашніми орхідеями фаленопсис
Орхідея фаленопсис завжди користувалася популярність і привертала до себе увагу, а все завдяки своєму приголомшливому зовнішньому вигляду і незвичайним квіткам. З латині фаленопсис перекладається, як «подібний метелику», і адже не дарма. Квіти орхідеї справді нагадують за своїм виглядом тропічних метеликів надзвичайної краси. Подейкують, що орхідея в будинку в молодят, стане другою улюбленицею господині, так як вимагає до себе багато уваги. Прочитати »

Вирощуємо банан вдома.

Вирощуємо банан вдома.
Якщо ви думаєте, що це просто неможливо - все можливо і навіть можливо отримати несолодкі плоди. Сьогодні не особливо велика проблема купити насіння банана, безліч компаній із задоволенням вишлють вам їх поштою. А порившись в інтернеті можна придбати і невеликі рослини. По-перше, варто сказати, що банан - це не пальма, як багато хто думає. Це багаторічна трав'яниста рослина (гігантська трава) з сімейства бананових (Musaceae). Прочитати »

10 золотих правил при догляді за кімнатними рослинами

10 золотих правил при догляді за кімнатними рослинами
Ніколи не заливайте рослини. Коріння рослин потребують не лише у воді, але і в повітрі - тому якщо грунт постійно перелита, більшість рослин просто загине. Потрібно правильно визначити, коли полити рослину. Ось найпростіший спосіб: якщо поверхня грунту суха і схожа на пил, полийте рослини. Винятком з цього правила є кактуси і інші сукуленти. Прочитати »

Узамбарська фіалка

Узамбарська фіалка
Розташування - фіалки потребують яскраво освітленого місця, але без прямих сонячних променів і без протягів. Фіалку потрібно поставити так, щоб вона не торкалася віконного скла. Прочитати »

Як вибрати кішку правильної породи?

Як вибрати кішку правильної породи?
Як вибрати кішку правильної породи? Який вихованець стане кращим другом для вас і ваших домочадців? Ці питання турбують будь-якого, хто вирішує завести пухнасту красуню, адже в різноманітті котячого світу так легко розгубитися. Маємо надію що, наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір і привести в дім ту, яка приживеться саме у вашій родині і стане загальною улюбленицею. Прочитати »

Кімнатні рослини, які очищають повітря в будинку

Кімнатні рослини, які очищають повітря в будинку
Сансевиерия («Laurentii» Sansevieria trifasciata) або, як називають її в народі, тещин язик. Це кімнатна рослина є одним з найбільш ефективних для очищення повітря. Вона здатне фільтрувати і робити нешкідливими формальдегіди, що входять до складу багатьох чистячих засобів, що застосовуються нами в побуті. Прочитати »

Види декоративних рослин

Види декоративних рослин
Декоративні кімнатні рослини є універсальним варіантом для оформлення того або іншого приміщення. Вони озеленюють кімнату, очищають в ній повітря і збільшують життєвий простір. Існує понад 300 видів декоративних кімнатних рослин, але кожен з них приносить бажане достаток зелені, а іноді і дивує своїм строкатим цвітінням. Є кілька речей, які слід враховувати при виборі декоративних рослин. Адже вони можуть бути отруйними, з шипами; деяким необхідно багато світла, іншим — слабке освітлення, одні вимагають більше догляду, інші — менше. Прочитати »

Шкідники декоративних рослин

Шкідники декоративних рослин
Шкідники - це комахи, які заподіюють шкоду рослинам. Квітковим рослинам відкритого грунту шкодять щитівки, молі, листовійки, трипси, попелиці, совки, нематоди. А також мухи капустяна і цибульна, клопи, кліщі, листові блішки і так далі. Свою «діяльність» шкідники починають ще в розплідниках. Прочитати »
Scroll To Top