Рекомендуємо прочитати

Рослини i тварини

8 секретів вирощування троянд

8 секретів вирощування троянд
Роза - справжня королева квітника. За роки вирощування цієї прекрасної квітки зрозуміла, які помилки при вирощуванні троянд потрібно не допускати. Сподіваюся, що ці поради з вирощування троянд допоможуть початківцям любителям вирощування троянд. Обов'язково заглубляйте місце щеплення на 3-5см. Роза загине, якщо загине щеплення. Це стосується прищеплених трояндам. Прочитати »

Британська висловуха кішка

Британська висловуха кішка
На сьогоднішній день одна з найпопулярніших порід кішок - британська висловуха кішка. Вона цікава, розумна, граціозна і активна. Ця порода славиться урівноваженим і лагідною вдачею, воліє спокійний спосіб життя. Кішка дуже прив'язана до господарів, оселі й особливо до дітей. Володіє відмінним психічним і тілесним здоров'ям, невибаглива. Вселяє в душу рівновагу та спокій. Британські кішки - добрі і витривалі домашні тварини. Прочитати »

Цикламен європейський - альпійська фіалка.

Цикламен європейський - альпійська фіалка.
Цикламен отримав свою назву через ідеально округлої форми бульби — грецьке слово kyklas в перекладі означає "коло". Батьківщина квітки — Південна Європа і країни Чорноморського регіону. Найбільше видів дикорослих цикламенів в Туреччині, в Європі відомий цикламен європейський (альпійська фіалка). Прочитати »

Спатифиллум: догляд за кімнатною рослиною

Спатифиллум: догляд за кімнатною рослиною
Спатифиллум - ніжна і мила багаторічна рослина, яка з успіхом може жити як в будинку, так і на присадибній ділянці в теплому кліматі. Свою оригінальну назву рослина отримала за схожість листя і квітів з вітрилом або прапором. Прочитати »

Азалія. Як вибирати квітку. Секрети догляду.

Азалія. Як вибирати квітку. Секрети догляду.
Як вибирати рослину? Краще вибирати середній екземпляр: не великий і не маленький. Великі важко адаптовуються, а у маленьких може не вистачити сил. Треба перевірити, чи не залита азалія або, навпаки, не висушена. Грунт має бути трохи вологим. Потрясіть азалію (якщо не бачать продавці) і перевірте на предмет опадання листя. Якщо листя опадає, то така рослина - не жилець. Прочитати »

Чудова сімка самих невибагливих кімнатних рослин

Чудова сімка самих невибагливих кімнатних рослин
Є кімнатні рослини, які вимагають мінімального догляду. Якщо Ви початківець квітникар, то спочатку Вам краще звернути увагу саме на такі екземпляри. Вони легко вирощуються, переносять нерегулярний полив, стійкі до поганого освітлення і перепадів температури. Вони прикрасять будь-яку кімнату у Вашій квартирі, в гуртожитку, в офісі і не пропадуть навіть в самому темному кутку. Ці рослини занапастити неможливо. Прочитати »

Харчування декоративних кроликів

Харчування декоративних кроликів
Останнім часом великої популярності набуло заводити вдома декоративних кроликів. Ці дуже забавні й грайливі звірятка швидко полюбилися людям. Але після придбання кролика часто виникає низка запитань про те, як правильно потрібно годувати кроликів, наскільки часто і яким кормом. Сьогодні ми і відповімо на ці питання. Прочитати »

Вибираємо домашню тварину

Вибираємо домашню тварину
Кожен з нас в дитинстві мріяв про яку-небудь домашню тварину. Ми несли з вулиці додому маленьких кошенят, милих цуценят і наділися, що батьки погодяться їх залишити. Дітям потрібне спілкування з такими вихованцями. Але як вибрати домашню тварину? Роки пролетіли і тепер наші власні діти тягнуть тварин, а ми, як колись наші батьки, намагаємося вмовити їх і переконати не робити цього. А може, варто завести домашню тварину? Тільки робити вибір домашньої тварини треба правильно. Прочитати »

Будинок для пальми: 5 нехитрих правил

Будинок для пальми: 5 нехитрих правил
Пальми завдяки витривалості та високої декоративності широко поширилися в кімнатній культурі. Іноді ці рослини цвітуть, але частіше їх цінують за декоративність листя. За формою листя пальми підрозділяють на перистолисті, у яких лист за формою нагадує перо птахів, і віялолистні, що нагадують розгорнуте віяло. Прочитати »

Город на підвіконні: як вирощувати зелень в домашніх умовах

Город на підвіконні: як вирощувати зелень в домашніх умовах
Рослини-спеції невибагливі. Зелень вимагає лише поливу і добре освітленого місця. Її можна додавати в супи, соуси, салати. Навіть звичайний бутерброд стане смачнішою, якщо покласти в нього листочок базиліка. Прочитати »
Scroll To Top