Рекомендуємо прочитати

Кавоварка - як вибрати

article2738.jpg

Ви не можете прокинутися без чашечки ароматної кави, приходите в захват від її запаху і насолоджуєтеся неперевершеним смаком? Тоді ви завзятий ковоман і без кавоварки в будинку вам не обійтися! Але як же вибрати якісну кавоварку, яка перетворила б процес приготування кави для себе або друзів на справжнє свято.

Для початку слід знати, що кавоварки для дому та професійні кавоварки значно різняться. Кавоварки набагато простіше у використанні, дешевше і звичайно розраховані на невеликі обсяги кави. Незважаючи на різноманітність різних моделей та гучні рекламні слогани, краще всього вибирати кавоварку спираючись на технічні характеристики й додаткові функції.

Головна характеристика кавоварки - потужність. Найбільш відповідний варіант - це кавоварка потужністю до 800 Вт Такої потужності цілком достатньо для того, щоб приготувати не дуже міцний і насичений напій. Але якщо ви віддаєте перевагу дуже міцній каві, яка навіть трохи гірчить, то вибирайте кавоварку з більшою потужністю.

Кавоварка - як вибратиКавоварка - як вибратиКавоварка - як вибрати

Також варто звернути увагу на фільтри. Існують одноразові, нейлонові та золоті фільтри, призначені для кавоварок крапельного типу. Тут оптимальний варіант - це нейлонові фільтри, які служать не менше золотих, при цьому дешевше за витратами, ніж одноразові.

Не варто забувати і про додаткові функції, таких як підігрів, вбудована кавомолка, таймер і система «крапля стоп». Почнемо з підігріву. Якщо кава готується при невеликій потужності, але є ймовірність, що вона буде швидко остигати. Вбудована кавомолка відмінно перемеле зерна для кави еспресо, яка огорне будинок своїм чарівним ароматом. Наявність таймера дуже корисна річ. Завдяки цій функції ви зможете відкласти приготування кави, наприклад, до сніданку! Цю функцію неодмінно повинні оцінити ділові люди, які знають ціну часу. І нарешті, система «крапля стоп», яка дозволить призупинити приготування кави, відразу як тільки ви приберете ємність з готовим напоєм. І як тільки ємність буде стояти на місці - процес буде відновлений!

Що ж стосується ціни, то оптимальною сумою, яку можна віддати за кавоварку - це від 50 доларів за крапельну і починаючи від 400 - за ріжкову. Робіть правильний вибір і насолоджуйтеся ароматом кави щодня!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кава - це єдиний в природі продукт, в якому міститься більше 120 корисних для нашого здоров'я речовин, вітамінів,...
Чашечка запашної кави - ось засіб, який нас бадьорить вранці. Кава є популярним напоєм на землі, про який постійно...
Іспанські експерти з університету Барселони дізналися, що кава з цукром це один з найбільш дієвих способів швидко...
Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
Scroll To Top