Рекомендуємо прочитати

Затримка менструації

article108.jpg

Коли критичні дні затримуються, ми починаємо панікувати або радіти. Це ж вірна ознака вагітності! Однак, причини затримки місячних дуже різноманітні. Перш, ніж ми їх з'ясуємо, давайте подивимося, який менструальний цикл вважається нормальним. Не завжди характерний для вас цикл, який іноді збивається, але все одно дозволяє народжувати дітей, є нормою.

Менструальний цикл.
Менструальний цикл це виділення крові з піхви, які систематично відбуваються кожного місяця. За час менструацій втрачається до 100 мл. крові. Регулюються критичні дні не тільки статевими органами - яєчниками і маткою, але і нервовою системою, корою головного мозку і залозами внутрішньої секреції, які беруть свій початок саме з головного мозку. Тому будь-яке порушення в одній з цих частин нашого організму призводить до затримки місячних.

Приблизна норма.
Нормою є менструальний цикл, який триває 28 днів. Це вважається нормою вже багато століть. Вираховується цикл від першого дня місячних, до дня початку наступних місячних. Допустима затримка «щомісячних свят» до п'яти днів.
Місячні повинні йти помірно. Перший дні понад рясно, наступні слабкіше. Всього очищення організму тривати від чотирьох до семи днів. Якщо ж місячні йдуть сильні і тривають більше встановленого терміну, при цьому ви відчуваєте слабкість, то це нормою ніяк назвати не можна.
Біль при менструаціях можливий тільки до місячних за кілька днів. Ще болить область молочних залоз. Це терпимий біль. Якщо ж ви весь час кровотоку користуйтеся знеболюючими, то це вже не нормально. Буває, що болі з'являються, як годиться, до місячних, але вони яскраво виражені. По науковому такий перебіг місячних називають ПМС (перед-менструальний синдром). Однак, такого бути не повинно.
Після закінчення критичних днів, не спостерігається ніяких кров'янистих виділень. Якщо ж у вас все відбувається навпаки, то це привід звернутися до лікаря.

Причини затримки менструацій.

1. Полікістоз яєчників це хвороба, яка характеризується тимчасовими затримками менструацій. Це відбувається через порушення роботи надниркових залоз, гіпоталамуса, гіпофіза, щитовидної залози або яєчників. В результаті гормональна система дає збої. Харакетерезується полікістоз розвитком ожиріння, починають рясніше рости волосся на обличчі і тілі, яєчники збільшуються. Місячні можуть зникати на кілька місяців, при цьому не відбувається овуляція. Жінка може залишитися безплідною.
2. Аборт теж може стати причиною затримки менструацій. Знову ж порушується гормональна система. Переривання вагітності може відбуватися шляхом вискоблювання, вакуумним методом, прийомом препаратів, що провокують викидень.
3. Оральні контрацептиви іноді відновлюють менструальний цикл, але буває і навпаки. Якщо жінка приймає препарати вже тривалий час або тільки припинила прийом, то яєчники можуть працювати повільно, як би загальмовано, від цього місячних може не бути протягом двох, а то й трьох менструальних циклів.
4. Стрес це один з ворогів людського організму. Іноді достатньо нетривалої стресової ситуацій та частина кори головного мозку відповідає за повноцінну менструацію відмовляється працювати. В залежності від сили стресу менструації можуть зникнути на кілька років.
5. Втрата ваги за швидкий проміжок часу ніколи не схвалювалося лікарями, ще й тому, що під час цього відбувається збій в організмі і менструації припиняються. Існує спеціальна менструальна маса. Якщо при прагненні схуднути вага жінки становить менше 45 кг, то місячні припиняються. У організму немає коштів для нормального функціонування не тільки статевої системи, він не може підтримати роботу і всіх інших органів.

Є ще одна причина затримки місячних, про яку ми вже говорили. Це вагітність. Хочеться побажати, що б ця подія завжди приносило радість і стало єдиною причиною, по якій у вас зникнуть критичні дні!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожна жінка яка піклуються про своє здоров'я повинна приділяти увагу догляду за інтимною зоною свого тіла. А чи знаємо...
Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Вправи Кегеля, або, як вони по-іншому називаються, вумбілдінг - відмінний спосіб якісно і надовго звузити піхву,...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Scroll To Top