Рекомендуємо прочитати

Пластика жіночих геніталій

article3414.jpg

Для гіпертрофованих статевих губ характерно нерівномірне збільшення розмірів малих по відношенню до великих статевих губ. Зменшення статевих губ, їх омолодження проводиться за допомогою спеціальної операції під назвою Лабіопластика.

Зменшення малих статевих губ з естетичних міркувань операбельним шляхом вперше було зроблено в 1983 р Технологічні удосконалення і модифікація операції були виконані не так давно: в 1998 і 2005 р Дані інновації дозволили запобігти розвитку ускладнень, отримуючи відмінний результат з косметологічної точки зору.

А чому збільшуються статеві губи?
Існує безліч факторів, які сприяють збільшенню малих статевих губ. Буває, що жінка народжується з цим аномальним явищем, інші набувають це з віком.

Збільшення малих статевих губ може статися після природних пологів, наприклад, внаслідок утворених гематом. Пірсинг статевих органів також може привести до розвитку асиметрії губ.

Унікальна операція - Лабіопластика, яка спрямована на корекцію розмірів і форм, як вже описувалося вище, з'явилася порівняно недавно. Однак культове обрізання вже протягом багатьох сотень років практикується в деяких арабських країнах.

Вибір на користь операції повинен прийматися жінкою самостійно. До основних причин операбельного втручання можна віднести наступні фактори:

- Спадковість. Зайва шкіра з'являється під час статевого дозрівання, і підліток приходить до висновку, що геніталії відрізняються за своєю формою від норми. Часто виходить, що малі збільшені статеві губи як би «визирають» через великі, що робить практично неможливим носіння вузької білизни. Крім цього, багато дівчат починають комплексувати, відчуваючи страх перед інтимною близькістю, відмовляючись від відвідувань громадських лазень або басейнів.

- Придбана аномалія внаслідок механічних ушкоджень і вікових змін. В основному, проявляється після пологів при розривах і розтягненнях родових шляхів (піхва скорочується, повертаючись до первісних розмірів, а шкіра губ залишається обвисшою).

Як виконується резекція статевих губ?
Як зменшити статеві губи? Форма може коригуватися під загальною або місцевою анестезією. Як правило, операція триває менше години. Тип наркозу підбирається індивідуально, залежно від складності операції, загального стану пацієнтки та індивідуальних уподобань. Хоча навіть при загальному наркозі стаціонарне лікування не потрібне.

Статеві губи можуть зменшуватися традиційним методом за допомогою скальпеля або більше новими інструментами, такими як лазер або радіоножем. Кожен метод має свої переваги, а вибір характеризується будовою і станом тканин губ. При плануванні інтимної пластики краще зосередити увагу на підборі хорошого лікаря, так як успіх, в основному, залежить від ступеня підготовки хірурга. Оглядаючи пацієнта під час консультації, лікар сам порадить найбільш оптимальний спосіб усунення проблем.

Існуючі способи корекції
1. Резекція центральна трикутна. Цей метод дозволяє отримувати досить хороші результати. Під час операції видаляється трикутна частина статевої губи. До переваг можна віднести збереження природних форм і гофрованого зовнішнього краю. З недоліків виділяється порушення генітальної іннервації, втрата або погіршення чутливості, яка проявляється в онімінні статевих губ.

2. Ампутація. Старий і дуже невдалий спосіб, при якому малі губи просто зрізаються. Вони можуть бути видалені повністю або частково. При частковому видаленні може спостерігатися порушення природного вигляду за рахунок відсутності гофрованого краю, погіршення чутливості статевих органів, пошкодження нервів, перероблене стан внутрішньої частини малих статевих губ. Повне видалення абсолютно неприйнятно, адже це призводить до важких порушень будови геніталій, їх функціонування, порушення інтимного життя і чутливості, втрати ерогенних зон, сухості піхви.

3. Лазерна пластика. Дана процедура вважається однією з найбільш прогресивних.

4. Найбільше поширення отримав цей спосіб в останні роки. Можливе досягнення повної симетрії малих статевих губ. Не спостерігається порушення іннервації. Підсумок здатний задовольнити майже будь-яку пацієнтку.

5. Де-епітелізація. Цей метод детально описувався в 2000 р Він грунтується на видаленні епітелію зовнішньої і внутрішньої частини малих статевих губ. Операція може виконуватися лазером. З недоліків можна виділити відчутне збільшення ширини статевих губ.

6. Поєднання пластики клітора із зменшенням малих статевих губ. Даний метод використовують при гіпертрофії малих статевих губ, яка поєднується з потовщенням шкіри, що знаходиться над клітором, що призводить до ускладнень його стимуляції під час інтимної близькості і як наслідок - до зменшення одержуваних позитивних емоцій. Корекція статевих губ і пластика клітора - найбільш прийнятний вихід із даної ситуації.

Передопераційна підготовка
Будь-яке операбельне втручання, як і резекція статевих губ, вимагає виконання цілого ряду процедур:

- Узгодження часу та дати операції. Її необхідно провести як мінімум за 10 днів до початку місячних;

- Здача клінічного аналізу крові, сечі і аналізів на ВІЛ, сифіліс, гепатит (лікар при необхідності може додатково призначити й інші аналізи);

- Не приймати воду і їжу протягом 12-ти годин до операції (особливо важливо при загальному наркозі);

- Очистка організму за допомогою клізми напередодні ввечері і зранку перед операцією.

Якщо присутнє якесь хвилювання, можна попросити лікаря зробити призначення в вигляді м'якого заспокійливого, яке є сумісним з анестезією.

Післяопераційний період
Відновлювальний період при сприятливому результаті операції зазвичай становить 7-11 днів. Протягом усього цього часу слід в точності дотримуватися всі лікарські приписи і ретельно стежити за гігієною, в іншому випадку можливий прояв запальних процесів.

Інтимна близькість недопустима протягом 20-30 днів після операції. Весь процес зменшення статевих губ досить безпечний. При належному догляді серйозних ускладнень і тривалої втрати працездатності не спостерігається.  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Лабіапластіка, яку також часто називають корекцією статевих губ або Лабіопластика — це досить поширені операції. Дана...
Жінки багато часу приділяють своїй красі і чого тільки для цього не придумали, щоб жінка стала гарніше - салони краси, SPA,...
Процес тюнінга власної зовнішності давно не обмежується "надуванням" губ, підтяжками обличчя і виправленням...
Видалення небажаного волосся на тілі – завжди «гостра» тема для жінок, особливо коли йдеться про зону бікіні....
Scroll To Top