Рекомендуємо прочитати

Білі плями на нігтях

article3214.jpg

Наша шкіра, нігті і волосся є індикаторами здоров'я нашого організму. Коли всі органи працюють як годинник, у людини рожева красива шкіра, блискуче волосся, міцні гладкі нігті.

Як тільки якийсь орган дає збій це відразу відбивається на кольорі і стані шкіри, стані волосся і нігтів. Якщо нігті стають тьмяними, ламкими, синюшними або на нігтях з'являються білі плями - вам пора прислухатися до потреб свого організму.

Білі плями на нігтях багатьом доставляють естетичні незручності, оскільки візуально пігментований ніготь сприймається, як хворий і недоглянутий і нерідко ми ховаємо такі нігті під темним шаром лаку. Поступаючи, таким чином, ви просто ігноруєте проблему, тому якщо у вас з'явилися білі плями на нігтях - причини і лікування для початку спробуйте визначити самі, адже ніхто краще за вас не знає ваш організм.

Причини появи білих плям на нігтях можуть бути наступні:
1. Дефіцит вітамінів і мінералів, порушення метаболізму

2. Проблеми з нервовою системою, стреси, емоційна збудливість

3. Проблеми з серцево-судинною системою, нирками

4. Грибкова інфекція

Найчастіше поява білих плям на нігтях вказує на дефіцит певних речовин, саме тому такі білі крапки можна бачити на нігтях дітей - в період росту правильний обмін речовин тільки встановлюється. Нерідко з цією проблемою стикаються щойно народивша жінка. Адже після пологів організм ослаблений, так як вітаміни і поживні речовини мати ділила з дитиною. Більшість фахівців сходяться на думці, що найбільш частою причиною плям на нігтях є дисбаланс вітамінів і мінералів в організмі.

Тому, якщо ви не страждаєте хронічними захворюваннями, і у вас немає проблем з нервовою системою, лікування білих плям на нігтях можна обмежити прийомом вітамінів і мінералів. Також не зайвим буде збалансувати свій раціон харчування, наповнивши його різноманітними овочами та фруктами. Зверніть увагу на вітамінні комплекси з вмістом вітамінів А, Е, С, а також з вмістом цинку, заліза і кальцію. Багато лікарів вважають, що в першу чергу недолік цинку в організмі призводить до появи білих плям на нігтях.

Якщо на тлі хворого серця або нирок у вас з'явилися білі плями на нігтях - причини і лікування повинен визначати терапевт, у якого ви спостерігаєтеся. У цьому випадку білі плями тривожний сигнал про загострення якогось захворювання та вітамінними комплексами тут навряд чи можна допомогти, самолікування так само загрожує посиленням ситуації. Якщо ви ведете здоровий спосіб життя і не маєте якихось проблем зі здоров'ям, а на нігтях з'являються білі плями - швидше за все ви живете в стані постійного стресу, часто страждаєте від депресивних настроїв, емоційно переживаєте свої невдачі.

У цьому випадку потрібно звернутися за допомогою до невропатолога, або пропити курсом заспокійливі лікарські препарати, так само не поміщає і вітамінний комплекс при нервовому виснаженні організму. При грибку також можуть з'являтися білі плями на нігтях - причини і лікування в цьому випадку, слід обговорювати з дерматологом. Зазвичай якщо ніготь вражений грибком, крім пігментації спостерігається потовщення нігтя, він може стати жовтим або коричневим. Не намагайтеся лікувати грибок самостійно, так як будь-які місцеві процедури можуть тільки погіршити стан нігтів або принести лише тимчасове полегшення. Лікування грибка на нігтях не обмежується застосуванням мазей і кремів, як правило, дерматолог виписує комплекс лікарських препаратів. Нерідко білі плями з'являються через пошкодження нігтя. У цьому випадку вони не вимагають огляду лікаря або якогось лікування, як тільки ніготь відростає біла пляму можна зістригти.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Scroll To Top