Рекомендуємо прочитати

Види педикюру

article3054.jpg

Завдяки довготривалій «скритості» наших ніг в туфлях, черевиках, шкарпетках основна увага їм приділяється лише з настанням теплих днів, а весь інший час - то колись, то ніколи. Звідси і результат: пітливість, мозолі, пошкоджені нігті, тріщини. Адже це наші вічні трудівники, тому вони заслуговують набагато більшої уваги.

На сьогоднішній день основними видами педикюру є апаратний, SPA-педикюр і класичний. Займатися педикюром самостійно не дуже зручно. А зроблений професіоналами салону краси дозволить вам мати не тільки красиві і доглянуті ніжки, а й отримати від процедури задоволення.

Класичний
Його ще називають обрізний педикюр, оскільки основними інструментами тут є лезо для обробки стоп і щипчики або ножиці для нігтів. Перед нагріванням нігті акуратно обрізають і за допомогою пилочки надають їм форму. Після чого ноги опускають в теплий лікувальний розчин, наприклад, з морською сіллю, на 20 хвилин. Розпарені стопи обробляються пемзою або лезом, знімаючи ороговілі ділянки шкіри. За допомогою «апельсинової» палички акуратно піднімають і ножицями видаляють кутикулу. У ноги і нігті втирають живильний крем, рідиною для зняття лаку прибирають надлишки жиру з нігтів і наносять лак.

Апаратний
Інша назва - європейський. У відмінності від класичного кутикула тут не обрізається, а зрушується паличкою. Перед цим її розчиняють спеціальним засобом, регулярне використання якого уповільнює зростання кутикули. Головним інструментом в цьому виді манікюру є спеціальний апарат зі змінними насадками і ковпачками, за допомогою яких можливе досягнення ідеального педикюру після першої ж процедури. Підходить для жінок, що регулярно стежать за станом своїх ніг.

SPA-педикюр
Ця процедура по догляду за ногами відносно нова і, мабуть, найприємніша, як і будь-яка SPA-процедура. Крім класичного та європейського педикюру вам буде запропонований догляд за ногами за допомогою всіляких масок, скрабів і пілінгів. Ну і, звичайно ж, масаж активних точок стопи.

Будьте красивими завжди і скрізь! Адже краса - велика сила, що відкриває будь-які двері!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не обов'язково бігти в салон, щоб зробити відмінний педикюр. Читайте, як доглядати за ногами в домашніх умовах....
Проблемна шкіра обличчя - це особлива категорія шкіри, отже, і догляд має бути відповідним. По-перше, необхідно звернути...
Грязелікування, воно ж лікування грязями, відомо з глибокої давнини. Досить згадати древніх єгиптян, які...
Мистецтво макіяжу почало розвиватися ще давним-давно. У Древньому Єгипті існували книги, в яких розкривалися секрети...
Scroll To Top