Рекомендуємо прочитати

Кровоточивість ясен

article2512.jpg

Захворювання ясен з'являються при недотриманні особистої гігієни. На зубах відбувається утворення нальоту з хвороботворними бактеріями.

Цей наліт починає подразнювати ясна, в результаті чого з'являється кровоточивість і запалення ясен. Якщо у вас з'явилася кровоточивість ясен, то рекомендується провести курс лікування, який триває 14 днів.

1. Потрібно ретельно, але акуратно, чистити зуби вранці і ввечері протягом 3 хвилин і не менш. Для цього потрібно обов'язково засікати час.

2. Після чищення зубів протягом 15 хвилин потрібно полоскати рот сумішшю, приготовленої за наступним рецептом. Треба взяти 1 ч. ложку сухого чорного чаю і 1 потовчений зубчик часнику. Компоненти добре перемішати і залити 200 мл крутого окропу. Закрити кришкою і дати настоятися протягом 20 хвилин. Потім процідити і використовувати для полоскання порожнини рота.

Кровоточивість ясен

У чаї знаходиться багато в'яжучих речовин, які добре загоюють на яснах мікроранки. Ну а часник вважається панацеєю від усіх захворювань. Після чищення ясен, в перші дні, кровоточивість ясен посилиться і заспокоїться вже до п'ятого дня лікування.

Щоб зміцнити ясна, дуже корисно жувати квашену капусту. Можна також використовувати розсіл квашеної капусти для полоскання порожнини рота. Також можна застосовувати і настій дубової кори.

Для приготування цього настою потрібно взяти 1 ст. ложку дубової кори і залити 1 склянкою крутого окропу. Проварити протягом 10 хвилин. Дати трохи настоятися і потім процідити.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Запитайте у будь-якої людини, похід до якого лікаря найчастіше викликає у нього негативні емоції, і, думаю, дев'яносто...
Почнемо з відварів і настойок. Першим рецептом лікування ясен буде на основі відварів дуба і шавлії. Обидва компоненти...
Догляд за зубами в домашніх умовах дуже важливий для їхнього здоров'я і краси. Слід привчати з раннього віку дитину...
Нам завжди хочеться, щоб скоріше з'явилися перші зубки. Але коли починають прорізуватися зубки, відразу ж виникає купа...
Scroll To Top