Рекомендуємо прочитати

Куріння губить красу жіночих грудей

article1278.jpg

Давно не секрет, що з віком форма жіночих грудей може змінитися, що дуже хвилює представниць прекрасної половини суспільства. Абсолютно недавно вчені провели дослідження, результат якого був опублікований в медичному журналі "Aesthetic Surgery Journal".

Так, виявляється, існує чотири зовнішніх фактора, які позначаються на красі жіночого бюста, у відмінності від віку або генетичної схильності.

Наприклад, онкологічне захворювання молочних залоз надає значний вплив на красу грудей в подальшому. Груди жінки, у якої виявилося дане захворювання, набуває асиметричну форму, вона більш схильна відвисанню і має велику кількість розтяжок.

Негативний вплив дає і нікотинова залежність. Куріння в плині тривалого періоду здатне зменшити розмір бюста і зробити шкіру більш пухкою.

А ось гормональна терапія, яка часто використовується в період менопаузи, має позитивний ефект для краси грудей. Після прийому таких препаратів шкіра виглядає молодшою, а форма грудей набуває привабливий вигляд. Щоденне зволоження шкіри також позитивно впливає. Воно попереджає можливість появи зморщок, плям і розтяжок на шкірі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Курити — здоров'ю шкодити! Це знає кожен. Вдихуваний при палінні дим обпікає слизову оболочку дихальних шляхів. У...
Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім...
Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Scroll To Top