Рекомендуємо прочитати

Як вибрати якісну оливкову олію?

article2448.jpg

Щоб переконатися в чудових смакових і цілющих для вашого організму якостях оливкової олії, необхідно вибрати правильний продукт. Як це зробити — давайте розберемося.

1. Оливкова олія, як і решта, може бути рафінованою і нерафінованою. Усі корисні речовини зберігаються тільки при мінімальному тепловому впливі. Таким чином, віддавати перевагу варто нерафінованій олії.

2. На упаковці часто можна зустріти одну з трьох написів — virgin (натуральна), refined (очищена) або pomace (жмихова). Купуйте перший варіант.

3. Якщо на етикетці масла написано слово mix, значить, воно вироблено шляхом змішування різних сортів масел, що негативно впливає на його властивості.

4. Корисні властивості оливкової олії зберігаються протягом п'яти місяців, тому потрібно звертати особливу увагу на дату виготовлення продукту.

5. Чим нижче кислотність олії, тим більш м'яким смаком вона володіє. У найбільш якісних сортів оливкової олії цей показник становить всього 0,8%.

6. Не варто намагатися визначити якість масла за кольором, на цю властивість впливають такі фактори, як сорт оливок, ступінь їх зрілості і час збору врожаю.

7. Найкраща оливкова олія виробляється і розливається в одному і тому ж регіоні. Дізнатися походження продукту можна по позначенням IGP або DOP. IGP (Indicazione Geografica Protetta) означає, що віджим оливок був проведений в одній країні, наприклад, Греції чи Іспанії, а упаковано масло було вже за межами цих регіонів. Абревіатура DOP (Denominazione d 'Origine Protetta) свідчить про те, що масло вироблено і упаковано в межах однієї країни.

8. Найкраще властивості оливкової олії зберігає скляна тара.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Мед - це унікальний продукт, всі властивості якого до цих пір не вивчені, незважаючи на те, що довгий час свого існування...
Вегетаріанство знаходиться в списку найбільш древніх і відомих течій альтернативного харчування. Але якщо ...
Слухаючи, як подруги розповідають про щоденне секс, ти починаєш вважати себе обділеною? Не потрібно рівнятися на...
Вода є джерелом життя на землі. Тіло людини складається на половину з води і звичайно, без води нам не прожити. Але щоб...
Scroll To Top