Рекомендуємо прочитати

Рецепти коктейлів на основі коньяку

article2606.jpg

Коньяк має вишуканий смак і ароматом і ці якості він передає коктейлям. Смакові особливості коктейлю залежать від того, який коньяк береться для його виготовлення. На якість і міцність напою впливає деревина, з якої виготовляють бочки для зберігання коньяку. У промислових умовах випускають марочний, колекційний або ординарний коньяк.

Коктейлі з коньяком можна подавати перед їжею як аперитив або в кінці - на десерт. Коктейлі на основі марочного коньяку відмінно тонізують, тому їх рекомендується подавати після прийому їжі.

Коктейлі з коньяком мають різноманітну рецептуру і досить прості у виконанні. Починайте освоювати мистецтво приготування коктейлів з найпростіших рецептів. Верхню частину шейкера заповніть кубиками льоду, після чого додайте в нього 30 мл коньяку, 10 мл шоколадного лікеру, 60 мл соку маракуї, 10 мл сиропу манго і трохи колотого льоду. 8-10 секунд інтенсивно струшуйте шейкер, а потім перелийте його вміст через спеціальне ситечко в стакан, заповнений на третину подрібненим льодом. Коктейль подається з соломинкою для напоїв.

Ще один рецепт, який не потребує особливої майстерності. Цей коктейль добре втамовує спрагу, тому він відмінно підходить в літній спекотний день. Келих для коктейля повністю заповніть кубиками льоду і наливайте напої в такій послідовності, намагаючись не перемішувати шари: 30 мл м'ятного лікеру, 40 мл коньяку, 40 мл десертного вермуту. Такий коктейль п'ють через соломинку, починаючи з будь-якого шару.

Кавовий коктейль має неймовірний аромат і вишуканий смак. Розітріть яйце з трьома чайними ложками цукру і додайте чайну ложку розчинної кави. Закип'ятіть склянку молока і тоненькою цівкою, постійно помішуючи, вливайте в суміш. Після охолодження суміш гарненько збийте, додаючи в неї 40 мл коньяку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Найпопулярніший - гарячий десертний напій - це звичайно ж чай. Він не тільки смачний, а й корисний завдяки своїй...
Бейліз Рецепт. Як приготувати Бейліз. Інградієнти для Бейліз...
Різні поєднання продуктів харчування часом приводять до створення воістину кулінарних шедеврів. Вони можуть...
Коктейль Крововилив у мозок (Brain Hemorrhage) - трохи страхітливий на вигляд, з такою ж страхітливим назвою, але при цьому...
Scroll To Top