Рекомендуємо прочитати

Життя після весілля. Поради молодятам

article3052.jpg

Найчастіше весілля сприймається логічним фіналом роману двох закоханих сердець. Ще недавно ви відвідали весільний салон, вибрали модну весільну сукню, знайшли професійного тамаду і оформили замовлення на виїзну церемонію. І тепер весільна сукня нареченої висить у шафі, тамада не забутий і час від часу запрошується в якості ведучого на вечірки та ювілеї. Безсумнівно, життя разом після весілля - це серйозне випробування відносин і міцності почуттів. Як зробити так, що б сімейне життя було схоже на продовження тієї щасливої казки, яка почалася колись то задовго до весілля?

Перші місяці спільного життя. Справжня реальність буття намагається вплинути на характер відносин, охолодити романтичну ідилію. І ось уже поступово подружжя починають розуміти, що штампи в паспортах і обручки на пальцях привнесли в їхнє життя якийсь список обов'язків, до яких кожен у парі ще не звик або не готовий. Рахунки за квартиру, гори брудного посуду, збільшилася кількість товариських родичів, переміщення речей з звичних для одного з подружжя місць і інше і інше. Як при цьому не дратуватися по дрібницях і продовжувати відчувати одне до одного колишні почуття? Відповідь проста, реалізація складна, але можлива за обопільного бажання. Головне - розуміти і пам'ятати, що укладений шлюб і беззастережне щастя - це не одне і те ж, якщо не докласти до цього терпіння, розуміння, толерантність і титанічну працю над відносинами.

Спробуйте на старті сімейного життя спільно придумати якийсь алгоритм відносин і разом суворо дотримуватися його:

1. Милі сваряться - тільки тішаться.
Найперше правило: будьте готові до виникнення сварок в будинку. Виплеск негативних емоцій часом корисніше робити відразу, ніж збирати їх у собі, поки «греблю» негативу не прорве і не затопить все на своєму шляху. Головне пам'ятати і розуміти, що сварка - це не жирна крапка у відносинах, а всього лише прояв небайдужості. І тоді любляча пара завжди зможе спокійно розібратися і знайти оптимальний компроміс.

2. «Я його зліпила з того, що було...»
Другий секрет сімейного життя - не треба намагатися переробляти і перевиховувати свою другу половинку під себе і чекати, що він або вона буде вести себе, як ви вважаєте за потрібне. Адже колись ви полюбили один одного такими, якими зустрілися. Постарайтеся тепер полюбити вдруге в одному ті риси характеру і звички, які стали проявлятися в спільному житті. Ну, або, хоча б, ставитеся до цього з доброю іронією. І паралельно працюйте над собою, намагайтеся стати один для одного ідеалом і мрією. Тільки робота над собою допоможе уникнути докорів і стати один до одного уважніше.

3. Сім + Я = СІМ'Я.
Сім'я - це відносини, що досягаються шляхом розумного руху від егоїзму до самопожертви. Тільки коли кожен відчуватиме свою відповідальність за свій союз, за почуття, спільний дім, дітей - тільки тоді буде віддача один одному у вигляді любові і впевненості одне в одному. Це вже не просто закоханість, це зріла любов, заснована на відвертості, довірі, повазі та обопільної подяки. До того ж ви все більше і більше дізнаєтеся один про одного і, отже, більше знаєте які вчинки і методи здатні підігрівати і підтримувати бажання один одного.

4. «Шлюб не тільки духовний, а й матеріальний союз»
Так вважав В.А. Сухомлинський і був, безсумнівно, правий. Не варто вважати матеріальну побутову сторону шлюбу приземленою і що заважає духовному розвитку відносин. Ні в якому разі не залишайте без уваги фінансову сторону вашого сімейного життя. Ведення сімейного бюджету - обопільний обов'язок, треба лише розподілити ролі і навчитися виконувати їх ідеально. І чим швидше ви навчитеся спільно і окремо вирішувати фінансово-побутові проблеми - тим більше часу і сил буде на духовне зближення. А, згодом, навіть станете отримувати задоволення від вирішення цих завдань і проблем.

5. Гумор - охоронець кохання та шлюбу.
Пам'ятаєте слова барона Мюнхгаузена? «Посміхайтеся частіше, панове!» Даруйте один одному якомога частіше тепла своїх усмішок, як прояв любові і вдячності. Це рятує світ - це буде рятувати і вашу любов.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Scroll To Top