Рекомендуємо прочитати

Про цукерково-букетний і ще 6 етапів

article3508.jpg

1. Цукерково-букетний етап триває приблизно 18 місяців

Коли чоловік і жінка зустрічають одне одного і закохуються, у них в організмі виробляються певні гормони, що сприяють сприйняттю світу в яскравих фарбах. У цей момент все в людині здається прекрасним: зовнішність, голос, навіть вади характеру здаються дивними.
Людина немов знаходиться в стані наркотичного сп'яніння. У цей період ні в якому разі не слід приймати будь-які доленосні рішення, тому що дія цього наркотику рано чи пізно закінчиться.

2. Наступний етап - пересичення

Буря почуттів та емоцій вщухає, Ви починаєте тверезо оцінювати плюси і мінуси Вашого партнера. Ви починаєте звикати одне до одного, ведете себе більш природно і розкуто.

3. Третій етап – відраза

Він обов'язковий для будь-яких тривалих стосунків. На фазі відрази починаються сварки, ви начебто концентруєтесь виключно на недоліки один одного. Найлегший і в той же час найгірший вихід - це розставання або розлучення. Що в цьому поганого? Ви відмовитеся від перевірених часом відносин і, крім того, незабаром вступите в цукерково-букетний етап з іншим партнером, і все почнеться спочатку.

4. Наступний етап - терпіння
Сварки і суперечки між партнерами трапляються, але вони вже не носять такий фатальний характер, так як обидва знають, що сварка закінчиться, а відносини знову відновляться. Якщо партнери прикладають зусилля з розвитку терпіння, то разом з терпінням до них приходить і мудрість. Це закон природи. Отже, на цьому етапі партнери набувають мудрість.

5. П'ятий етап - етап боргу або поваги. Це ще й перша стадія любові!
Насправді, до цього кохання ще не було. На цьому етапі кожен партнер починає думати не про те, що йому повинні, а про те, що він сам повинен робити для своєї коханої людини. Розуміння своїх обов'язків розвиває людину.

6. Шостий етап – дружба
Ви по-справжньому стали близькі і важливі один для одного. Ви довіряєте один одному як найближчому другові. Дружба - це серйозна підготовка до кохання.

7. Сьомий етап – кохання
Справжнє кохання - це непросто. До нього йдуть дуже тривалий час. Коханню навчаються через всілякі життєві ситуації в довгострокових і близьких стосунках. Справжня любов - це не те, що звалюється раптово на голову, як прийнято вважати. Для справжнього, дорослого кохання людина дозріває, відмовляючись від егоїзму і забобонів.

Люди самі обирають чоловіка або дружину. Але щоб випробувати справжню любов у сімейному житті, потрібно добре познайомитися один з одним, потім подружитися, а потім вже і полюбити. Багато пар вважають любов'ю перший цукерково-букетний період. Але як тільки романтика проходить, а рожеві окуляри спадають, починаються перші складності, перші випробування відносин. А хтось вважає - любов пройшла.

У любові є всі смаки: солодкий і солоний, терпкий і гіркий, і навіть кислий. Відданість і терпіння - головні якості любові. Якщо Ви вирішили, що у Ваших відносинах «любов закінчилася», будьте впевнені, що вона ще й не починалася.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Scroll To Top