Рекомендуємо прочитати

Як налагодити сімейні відносини

article2157.jpg

Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети сімейного щастя. На даний момент вони встановили 10 методів, які формують міцні сімейні відносини.

1. Уявіть, що ви зустрічаєтеся недавно.
Напевно ви не все знаєте про свою половинку, тому що люди постійно змінюються. Поекспериментуйте і задайте своєму партнерові прості запитання. Запитайте його, що б він зробив, якби виграв мільйон. Або міг би він вас врятувати з палаючого будинку. Це хороший спосіб повеселитися і повернути час назад.

2. Намагайтеся менше дивитися романтичні комедії.
Романтичні комедії, в основному, дивляться пари, у яких стосунки тривають вже довгий час. Переглядаючи такі фільми, пари намагаються повернути колишню закоханість. Але в романтичних комедіях вселяється неправильне уявлення про сімейне життя і відносини. І пари починають від свого партнера очікувати особливої поведінки та відмінних відносин, що призводить до великого розчарування у шлюбі.

3. Виходьте заміж за некрасивого чоловіка.
Якщо чоловік одружується на симпатичній жінці, їх шлюб триває набагато довше. У парах, де чоловік красивіший дружини, стосунки складаються не зовсім задовільно. Особливо це стосується зайвої ваги. У щасливій парі дружина повинна бути худіша свого чоловіка.

4. Намагайтеся вживати менше алкоголю.
Всім відомо, що алкоголь руйнує здоров'я, але багато хто забуває, що він також руйнує сімейні відносини. Пари що полюбляють випити дуже часто зраджують і розлучаються, оскільки сімейні відносини для них не мають великої цінності. Ведіть суворий контроль за вживанням алкоголю, якщо вам важливі сімейні відносини.

5. Щоб зміцнити сімейні стосунки, поменше ображайтеса.
Швидке примирення після сварки дасть вам більше задоволення, ніж у випадку, коли ви будете довго дути губи. Це не дозволить конфлікту поширитися на інші ваші відносини. Якщо ви посварилися через маму, це не повинно перешкодити вам разом зробити прибирання квартири.

6. Менше сидіть за комп'ютером.
Сидіння за комп'ютером не допоможе налагодити сімейні відносини. Переконайтеся, що комп'ютер не займає у вас багато часу, який ви можете витратити на двох.

7. Не прагніть виграти Оскар.
У 63% випадків актриса, яка виграла Оскар, протягом року обов'язково розлучиться. Будь-який успіх дружини найвірогідніше призведе до розлучення. Необхідно правильно оцінювати успіхи один одного.

8. Вам варто стати феміністкою.
У таких сімейних парах, де дружина феміністка, якість сексу завжди вище.

9. Необхідно дбати про стосунки ваших друзів.
Деякі розцінюють розлучення друзів, як дозвіл на зміни у власному житті. При спробі зберегти союз своїх друзів, ви зміцнюєте свої сімейні відносини.

10. Займайтеся сексом хоча б раз на тиждень.
Про хороші сімейних відносинах свідчить не секс, а його частота. Займайтеся сексом не лише для задоволення, а щоб просто бути разом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top