Рекомендуємо прочитати

Як не згоріти на роботі

article2670.jpg

Великий заробіток і високий статус у суспільстві-ось що є головною метою сучасної людини. І заради цього ми готові жертвувати всім: сім'єю, особистим часом, спілкуванням з друзями. В результаті, перетворившись на завзятого трудоголіка, людина втрачає дружбу, любов, родину, а в наслідку його зовсім поглинає затяжна депресія. Ось як зайве перенапруження призводить до морального і фізичного виснаження. Медики, перерахованого вище називають синдромом емоційного вигорання.

Влаштовуючись на роботу, ви намагаєтеся проявити себе в колективі і робите все, щоб вас залишили. Ви не зупиняєтеся на досягнутому, і постійно рветься вперед, що природно є гарною якістю. Результат видно практично відразу і це премії, і навіть підвищення. І здавалося б, що все у вас чудово і нарешті ви домоглися саме того, до чого так довго прагнули, от тільки інші сфери життя дуже від цього постраждали. У результаті ви стаєте «одержимим» роботою, забуваючи про інші сфери вашого життя. А коли ваша смуга удач закінчитися, ви зовсім опинитеся в суворій реальності, яка виникла з вашої вини. Таким чином на протязі декількох місяців ви можете втратити близьких друзів і родину. Ось так, як вам здається, на перший погляд море зусиль і старань може призвести до серйозних тріщинах в особистому житті. І це лише одна з проблем, не кажучи вже про здоров'я, про яке трудоголік зовсім не думає. Зосереджені проектом ви можете забувати вчасно, приймати їжу, а також не лікуєте застуду. Все це може призвести до серйозних наслідків.

Як не згоріти на роботі

Ознаки синдрому емоційного вигорання:
-Порушення сну і проблеми, що виникли через нерегулярний прийом їжі
-Підвищена дратівливість
-Постійне бажання чимось зайнятися, ви просто не можете сидіти, склавши руки
-Посилене бажання побути одному
-Погіршення стосунків у колективі, а також рідкісні зустрічі з друзями і коханими

Хто схильний до синдрому емоційного вигорання?
• Синдром емоційного вигорання особливо піддані люди, що бажають у всьому бути першими. Через їх відважного бажання бути лідером завжди і у всьому їм важко даються чужі перемоги. Такі люди, як білка в колесі, вічно рухаються і рухаються до поставленої мети, зовсім забувши про решту (друзів, коханих, здорове харчування, сон).
• Також цьому синдрому схильні люди, що пред'являють до себе занадто високі вимоги. Для таких людей робота стає призначенням їх життя і таким чином вони дуже швидко стирається грань між роботою і сім'єю.
• Також СЕВ (синдрому емоційного вигорання) схильні надміру емоційні та вразливі люди. Вони настільки занурюються в робочі проблеми і завдання інших, що витрачають весь свій час на їх вирішення. Такі люди занадто близько до серця сприймають чужі проблеми.

Як не згоріти на роботі

Як не згоріти на роботі?
У першу чергу не забувайте про те, що робота не є основною і єдиною сферою вашого життя. Безумовно, працювати треба і навіть необхідно, для того, щоб забезпечити сім'ю. Однак не забувайте проводити час з близькими людьми. Також вам необхідний відпочинок. Навчіться відпочивати, як самостійно, так і з усією родиною!

Головна помилка всіх трудоголіків - це думка про те, що сім'я почекає і спочатку треба побудувати міцну кар'єру, а лише потім зайнятися створенням сім'ї. Особливо така думка може пошкодити жінкам, адже їм ще й народити треба, що складніше в більш зрілому віці. З цієї причини багато жінок залишаються старими дівами, а інші дуже пізно виходять заміж. Не дайте думки про кар'єру позбавити вас повноцінного життя і сім'ї. Добре заробляти і побудувати кар'єру безумовно важливо, але не на стільки. Куди важливіше мати міцну і люблячу сім'ю, з якою будь-яка проблема буде вирішуватися подвійно швидше. Сім'я завжди підтримає і дасть стимул рухатися далі. Кохання - головний стимул для кожної людини, без якого не може ніхто, а робота лише тимчасовий етап, який ніколи не замінить солодощі поцілунків і ніжності дотиків коханої людини.

Як не згоріти на роботі

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top