Рекомендуємо прочитати

На яких жінках не одружуються

article2493.jpg

Деякі жінки страждають від того, що їх ніхто не бере заміж. І начебто у неї все є: і красуня, і розумниця, і відмінна домогосподарка. Але чому ніхто не поспішає брати її в дружини? Давайте розберемося.

Зазвичай до такого типу жінок відносяться особи після 30 років. І вони дійсно багато в чому ідеальні, але головний їхній плюс полягає в тому, що вони все розуміють. Вони розуміють навіть те, чому їх коханці не хочуть заради них розлучитися зі своїми дружинами. Вони миряться з тим, що чоловіки не можуть відкрито прогулятися з ними по місту, сходити в ресторан, взяти їх з собою на море. А коли вони все ж вирішують піти від такого благовірного, маленький букетик квітів повертає їх назад. І ніхто не скаржиться, але й заміж ніхто теж не бере.

Другий тип жінок-невдах у заміжжі - занадто незалежні особи. Вони, наслухавшись феміністок, кричать на кожному розі, що заміжжя - це не те, що їм по життю потрібно. Вони не прагнуть доглядати за чоловіками, готувати їм їжу та виконувати інші чисто жіночі обов'язки. «Він пішов, грюкнувши дверима, ну і що? Іншого знайду! »- Міркують такі дами. А в душі все одно виникає почуття самотності ... А яка користь з чоловіка? Він - істота полохлива. Ну не треба, значить не треба.

Третій тип жінок - повна протилежність другому. Вони ну дуже хочуть надіти шлюбний хомут на якогось самотнього самця. І часто навіть не важливо, на якого. «Всі подруги вже вийшли заміж. Я не стаю краше з роками. Мені пора народжувати дітей ». Саме такими переконаннями керуються представниці цього типу жінок. Кожен кавалер для них - це потенційний чоловік, причому вони дають йому про це зрозуміти буквально на першому побаченні, проводячи дане дізнання та розпитуючи про всі хороші і погані звички майбутнього чоловіка.

Ось такі жінки зазвичай і не виходять заміж. Звичайно, приналежність до того чи іншого типу зовсім не означає, що така жінка 100% не вийде заміж, але шансів у неї на це куди менше, ніж у звичайної жінки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У нашій країні існує думка, що будь-яка жінка, яка не зуміла по тій або іншій причині вийти заміж до тридцяти років,...
Бажання вийти заміж для жінки абсолютно природне, що б там не казали злі язики. Будь хочеться за чоловіком, як за...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети...
Scroll To Top