Рекомендуємо прочитати

Як не допустити зради коханого

article2784.jpg

Коли в розмірене спокійне життя з коханою людиною вривається зрада - це змінює все. І навіть якщо після того, як вам зрадив коханий, ви продовжуєте бути разом з різних причин минулого вже не повернути і відносини змінюються кардинально.

Слід задуматися: можливо, попереднє життя було не таким вже спокійним? Або ж занадто спокійним для темпераментної пари? Адже дуже багато факторів можуть спровокувати зраду, і в такій ситуації немає одного єдиного винного.

Найчастіше жінка після зради чоловіка постає перед усіма жертвою, яка страждає від сформованої ситуації. Але ніхто не може знати, як саме розвивалися відносини у пари і хто був більш винен у цій ситуації. Необхідно проаналізувати поведінку обох сторін, а саме жінки, адже зараз мова йде про зраду чоловіка.

Як не допустити зради коханого

Мало уваги коханому

Коли пара вже тривалий час живе разом, їх відносини стають менш емоційними. Починаються сварки і конфлікти, менше часу приділяється другій половинці. Але саме ця причина найчастіше призводить до потреби знайти того, хто буде компенсувати брак уваги, і чоловік легко піддається спокусі. Якщо ж у парі взаємна сильна любов, то в здоровому глузді навряд чи чоловік наважиться на зраду.

Порада: ваш коханий потребує уваги і любові завжди, і не можна забувати про це. Підживлюйте його не тільки смачною їжею, але й енергетикою любові. Складно повернути іскр, якщо відносини охололи, але над цим необхідно працювати.

Нерозуміння

Ваш роман починався барвисто і щасливо, але незабаром ви зрозуміли, що ви зовсім різні люди? Це може бути просто кризовий період у відносинах. Погляди на будь-які речі починають відрізнятися і це, безсумнівно, дратує і чоловіка, і жінку. Від цього виникають суперечки і зіпсовані відносини. У такий період може на стороні підключитися знайома, яка, на відміну від коханої, прекрасно буде розуміти і в усьому погоджуватися з чоловіком.

Порада: знаходите компроміси в будь-яких суперечках. Не принижуйте свого співрозмовника і не намагайтеся довести свою правоту завжди . Будьте для коханого однодумцем, а не суперником.

Проблеми в інтимному житті

Найчастіше це не просто проблеми, а відсутність інтимного життя з коханим. Чоловіки не розуміють, чому пропадає пристрасть і бажання . Але це - прямий шлях до зради.

Як не допустити зради коханого

Порада: поговоріть з коханим на цю тему і з'ясуйте, що не влаштовує і що ви хотіли б змінити. І дійте так, щоб у вашого чоловіка навіть не виникало думки про зраду.

Жінка не стежить за собою

Часто чоловіки, які полюбили струнку доглянуту дівчину, втрачають до неї інтерес, якщо вона набрала зайву вагу, не стежить за собою і не вважає за потрібне красиво виглядати перед своїм обранцем. Все змінилося, але чомусь чоловік повинен залишатися з нею, навіть якщо його вже багато що не влаштовує. Тому представники сильної статі шукають те, що вже, по суті, втратили красиву коханку.

Порада: не забувайте, що ви жінка і на вас має бути приємно дивитися. Навіть просто для себе потрібно залишатися завжди у формі. Перетворення прекрасної дами і незрівнянної коханки в запущену домогосподарку це страшний сон багатьох чоловіків. Але не всі зізнаються вам у цьому.

Це найпоширеніші життєві ситуації, коли чоловік стає на шлях зради. Він може весь час бути хорошим чоловіком і батьком, володіти добрим і поступливим характером, але сімейні проблеми дають про себе знати. Навіть якщо коханий не показує своїх переживань, він може накопичувати їх у собі і у результаті це поведе до зради, адже вирішувати безліч проблем набагато складніше.

Як не допустити зради коханого

Завжди важко завести розмову і детально обговорити хвилюючі питання зі своєю половинкою. Але це помилка і її важливо не допускати. Щирість і відвертість допоможе вам налагодити відносини з партнером. Пам'ятайте, відносини це праця. У них не можна розслаблятися. Любов і емоції потрібно підживлювати. Сюрпризи, увага, романтика, спільні хобі та інтереси, прості розмови все це допоможе уникнути зради. Але це потрібно робити щодня.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ваші стосунки з коханою людиною тривають вже досить довго, то наступним етапом їх логічного розвитку буде весілля....
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
Багато новоспечених дружин знайомі зі станом, коли не виправдовуються надії на щасливе сімейне життя. І постає питання:...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top