Рекомендуємо прочитати

Перша шлюбна ніч

article3242.jpg

Перша Шлюбна Ніч, в традиційному розумінні - перший сексуальний контакт молодят, що супроводжується позбавленням невинності нареченої. На сьогоднішній день - це значною мірою умовний термін, оскільки така ніч може відбутися задовго до офіційного укладення шлюбу або через якийсь час після реєстрації шлюбного союзу, до того ж перше інтимне зближення не завжди відбувається вночі.

Перша шлюбна ніч - це ніч, коли закладаються основи вашого подальшого спільного життя, вашого союзу. І не важливо чи перебували ви до весілля в інтимних відносинах або до цього часу ви вже прожили кілька років у цивільному шлюбі, все одно Перша ніч повинна стати для вас Першою в вашому законному шлюбі.

Навіть при недосвідченості в питаннях сексу молодята в змозі здійснити статеві зносини, однак перша шлюбна ніч - занадто важлива подія в житті закоханих, щоб поставитися до нього легковажно.

Напевно, більшість з молодят не зможуть похвалитися романтизмом своєї першої шлюбної ночі. Багато молодят половину своєї казкової ночі розбирають зачіску нареченої, інші розбираються з численними подарунками, ще одні розбирають незліченну кількість весільних букетів.

Ну а вже коли все начебто в порядку все по місцях, ні про яку чарівну ніч і мріяти не хочеться, жахлива втома. Але ж як ви чекали цієї хвилини. Скільки мрій було пов'язано з цією частиною весільного дня.

Умови, які бажано виконати при першій близькості, досить прості, але про них слід подумати заздалегідь. Цілком очевидно, що перша шлюбна ніч повинна проходити без свідків і при повній впевненості молодих, що їх самота не буде порушено навіть випадково.

Шлюбне ложе не повинно скрипіти, бажано, щоб у кімнаті була напівтемрява. Обом подружжю слід пам'ятати про необхідність попереднього проведення гігієнічних процедур.

Якщо ви займаєтеся цим вперше:
При дефлорації біль можна зменшити до мінімуму, якщо проводити перший статевий акт в одній з наступних поз. Дружина лягає поперек ліжка на спину, опустивши ноги на підлогу, чоловік розсовує її стегна до такої міри, що може встати між ними, спираючись на руки по обидві сторони від дружини (утримуючи свою вагу), в момент введення статевого члена він виявляється в похилому положенні.

Ще більш делікатної вважається секс-поза, коли дівчина, повністю лежачи на спині, під сідниці підкладає подушку або згорнуту валиком ковдру, а зігнуті ноги в колінах піднімає до грудей, що забезпечує максимальну напругу дівочої пліви біля входу в піхву і забезпечує її розрив.

Потужні і пружні м'язи промежини, напружуючись, звужують вхід у піхву, утрудняючи перший статевий акт, у зв'язку з чим необхідно свідомо їх розслабити.

Наступні статеві зносини рекомендується не раніше ніж через добу або через кілька днів (після загоєння надривів пліви), навіть якщо молода дружина не надто заперечує зробити це раніше. Дуже рідко кровотеча досить довго не припиняється - в цьому випадку треба звернутися до гінеколога.

Поради про те, як провести шлюбну ніч:
1 - Зберегти сили після весільного банкету: звалити організацію цього заходу на інших людей (родичів, друзів) і відпочиньте напередодні весілля, тобто наберіться сил!

2 - Заздалегідь вирішите, де проходитиме ваша перша шлюбна ніч, бажано, в романтичній обстановці, з шампанським, у квітах. Але якщо ця ніч у квартирі, та ще й батьків, то хай вони залишать вас одних.

3 - Подбайте про атмосферу, прикраси і заздалегідь прибережіть приголомшливу нижню білизну, для більшої сексуальної значущості і романтичності.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими,...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Останнім часом цивільний шлюб став дуже популярний. Люди не хочуть йти в РАГС, побоюючись скорого розлучення, поділу...
Scroll To Top