Рекомендуємо прочитати

Що робити, якщо ваш чоловік не хоче займатися сексом?

article3048.jpg

У багатьох жінок побутує думка, що чоловіки дуже сильно втомлюються на роботі і у них просто не залишається сил на ліжко. Вони потім обговорюють ці моменти один з одним, скаржаться на життя, яке воно суворе. Але насправді все не так. Опитування чоловіків виявило, що багато з них використовують такі хитрощі, щоб ухилитися від сексу. Посилаючись на втому після роботи, вони уникають інтиму. У жінок теж є подібні виверти, наприклад, головний біль або прихід критичних днів.

Багато чоловіків намагаються, щоб до них ставилися як до хворих, так як дійсно вірять, що є такими. Їх відносять до іпохондриків, таким собі симулянтами. Якщо у вашого чоловіка починають проявлятися такі ознаки, то краще разом з ним звернутися не до простого лікаря, а до психолога, який зможе розібратися з його проблемами.

Якщо чоловік постійно відкрито говорить про свою зайнятість, то варто попросити його написати на листку паперу список всіх справ, зроблених ним за минулий тиждень. Щоб була зрозуміла справжня суть його роботи, треба просто змусити зробити це, незважаючи на всі відмовки.

Необхідно докорінно зрозуміти, що саме не влаштовує вашого чоловіка. Це допоможе вирішити проблему, що склалася. Багато чоловіків секс обожнюють, тим більше, з жінкою, яка часто хоче цього. Але якщо чоловік у ліжку перестав виконувати свій обов’язок, це є тривожним знаком.

Деякі чоловіки такі ліниві, що їм складно повернутися до звичного ритму після певної сварки, яка змінила цей ритм. Треба спробувати поговорити на цю тему з чоловіком, розпитати його начистоту про справжню причину загасання інтимної близькості. Якщо ситуація залишається колишньою, то треба змінити хід речей і рівень особистої відповідальності, а також варто помінятися ролями. Якщо чоловік витрачає багато сил на роботу, щоб заробити на життя, то варто сказати йому, що тепер він буде займатися домашніми справами, а ви готові повністю піти з головою в роботу.

Треба перевести в його бік його ж відмашку.
Вище перераховане часто допомагає змінити ритм інтимних відносин. Але якщо чоловік так і не змінив свого ставлення, то треба просто залишити його або повідомити, що якщо найближчим часом все залишиться як і раніше, то ви кинете його. Страх втрати такого милого гніздечка, яке називається «Хороші відносини» для чоловіків дуже сильний.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Тільки починаючи зустрічатися, мало хто з жінок може відразу ж помітити недоліки чоловіків, в яких закохані. З плином...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Scroll To Top