Рекомендуємо прочитати

Чому чоловік і дружина стають схожими?

article2837.jpg

Загальновідомо, що чоловік і дружина, які живуть разом протягом тривалого часу, набувають зовнішньої схожість один з одним. Чому ж так відбувається? Причини цього явища спробували знайти американські фахівці.

Ученими з США були зібрані фотографії сімейних пар, які живуть разом вже протягом 25 років. Серед відібраних фото були як знімки до реєстрації шлюбу, так і зовсім недавно зняті кадри. Експерти ретельно вивчили весь матеріал і дійшли висновку, що зовнішня схожість подружжя з роками стає все більш очевидним. Варто відзначити, що особлива схожість виявляється, якщо сімейна пара щаслива.

Фахівці кажуть, що така схожість з'являється завдяки тому, що подружжя, які проживають разом протягом тривалого часу, починають використовувати таку ж міміку як і їх партнери. Але існує й ще одна причина. Дані проведених досліджень свідчать про те, що під час зустрічей людина вибирає собі в пару того, з ким він зовні хоч трохи схожий. Чим більше проходить часу, тим більш помітним стає зовнішня схожість між дружиною та чоловіком.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top