Рекомендуємо прочитати

Як завести собі коханця

article3165.jpg

Якщо ви клікнули на цей заголовок, то це може означати дві речі: ви остаточно вирішили завести коханця, і це буде останнім поштовхом, або вам просто цікаво. Як казав Фрейд, іноді сигара може бути просто сигарою.

Якщо я почну вас відмовляти, це подіє приблизно як напис "Мінздрав попереджає" на завзятого курця.
Тому приступимо до справи. Спочатку потрібно визначитися, навіщо вам потрібен коханець. Не зовсім етично проводити аналогію з собаками, але все ж.

Собак люди заводять з різних причин: деяким потрібно відчувати себе в безпеці, інші заводять собак рідкісної породи і краси, щоб похвалитися перед оточуючими, для третіх собаки - це об'єкт, на яких можна направити свою незатребувану і нереалізовану любов.

Вражаюча схожість з коханцями, правда? Напевно, ваш чоловік лисий, маленький зростом і неосвічений, і ви вважатимете за краще прийти на зустріч з однокурсницями з ефектним м'язистим мачо.

Або ваш чоловік скупий на ніжність, і ваші жаркі поцілунки йому особливо не потрібні, тоді вам потрібен чуттєвий чоловік, любитель романтики.
Особисто я - не прихильниця зрад, але деколи знаходяться ті чи інші причини майже у кожної жінки. Умовно коханців можна розділити на три категорії. Зрозуміло, категорій більше, але, як правило, виникає необхідність в коханці для сексу, коханця для спілкування і віртуальний коханець.

Коханці для сексу
У вашому чоловікові вас влаштовує все: він прекрасна людина, любить дітей (якщо вони у вас є), сам собі готує сніданок і масажує вам плечі, коли ви втомилися. Але в ліжку він повний нуль. Або він не любить цілуватися.

До речі, вчені довели, що жінки надають поцілункам величезне значення в плані інтимності. Більше того - цілуватися навіть корисно для здоров'я. Ну, ми то з вами давно про це здогадувалися, а він все одно не любить! І що робити нещасним жінкам в даній ситуації? Гормони вбивають принципи, все ж залишилися, і ви шукаєте коханця.

Часто для жінки неважливо, одружений чи неодружений представник даної категорії. З ним можна періодично зустрічатися, робити те, що вам подобається, і розходитися. Закоханість тут присутня далеко не завжди (для цього у вас є інший об'єкт).
Плюси: Знайти коханця для сексу не становить великої праці. Вони - скрізь: на роботі, в парку, в барі або в вашому під'їзді.
Мінуси: Незабаром ви можете зрозуміти, що оргазм без (хоча б) закоханості - НЕ оргазм. А закохатися ви в нього або не можете - він не такий інтелектуал, як ваш Сашенька, або не хочете - у нього дружина і троє дітей, а на фіг вам таке щастя треба?

Коханці для спілкування
Ваш чоловік - гігант великого сексу, але поговорити з ним нема про що. Ну набрид вам футбол і його іржава "шістка". А так хочеться в театр, або обговорити останній шедевр Муракамі, або просто поговорити про добро і зло. А ваш або не може або не хоче. До речі, інші вчені з'ясували, що подружжя з однаковим рівнем освіти зазвичай щасливіші, ніж ті, у кого рівні професійної кваліфікації сильно відрізняються. І тоді з'являється він.
Ви його зазвичай називаєте другом, або приятелем, або просто однодумцем. З ним можна поговорити про все і ні про що. Секс від нього, за великим рахунком, не потрібен. Та й до чого вам секс, коли можна обговорити чоловічу психологію на прикладі вашого чоловіка, посперечатися до хрипоти про карму, про книжку Кіойосаки або про фільм братів Коенів. Це такий інтелектуальний секс з подвійним оргазмом.
Плюси: Мати однодумця - завжди приємно, а коли він з "ворожого табору", це не тільки приємно, але й корисно.
Мінуси: Можна махом закохатися, і в найближчому часі ваш приятель візьме на себе обов'язки першої категорії. Але, на жаль, відчуття від спілкування будуть вже не такі гострі.

Віртуальний коханець
На перший погляд, найбезпечніший варіант. Досвідчені, пардон, "заводчиці" воліють саме його. Завдяки буйній жіночій фантазії і навороченим сучасним технологіям ви отримаєте все вищеперелічене в одному флаконі, або в одному чаті, а потім в листі.

Водночас ваша совість може бути чиста - ви заспокоює себе тим, що тільки переписуєтеся, обмінюєтеся фотографіями і шле SMS. Віртуальне спілкування дозволяє, з одного боку, розкріпачитися, а з іншого - приховати все те, що ви при звичайному спілкуванні посилено прагнете приховати.

Плюси: Перше - це зручно. Друге - це ніби як і не зрада.
Мінуси: Дуже скоро вам захочеться споглядати свого чарівного співрозмовника в реальному житті. У вісімдесяти, якщо не в дев'яноста відсотках випадків ви розчаруєтеся. Він опиниться ... не таким - не таким комунікабельним, не таким симпатичним, і т.д. Що стосується 10-20 відсотків залишившихся читайте вище.

Перш ніж зробити крок - і вийти на вулицю або в Інтернет, або набрати телефонний номер, - гарненько подумайте. Напевно, ваша сім'я зараз переживає важкий період, і всі зусилля потрібно спрямувати всередину, а не назовні. Загалом, МОЗ все ж попереджає.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Це питання делікатного плану і треба сказати не таке вже воно рідкісне. Часто ним мучаться коханки, дружини і...
Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою...
Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
У період закоханості, залицяння і відразу після весілля життя здається молодим чудово легко і радісно. Особисті,...
Scroll To Top