Рекомендуємо прочитати

Ідеальна коханка - хто вона?

article3051.jpg

Слово «коханка» може розумітися в двох значеннях. Перше - це жінка, яка має зв'язок з чоловіком, але при цьому не перебуває з ним в законному шлюбі. Друге - це улюблена, офіційна дружина.

Маючи на увазі коханку, як третю людину в шлюбі, слід зауважити, що дана роль під силу не кожній жінці. Потрібно ставитися з величезною байдужістю до всього або мати достатньо занижену самооцінку. Ідеальна коханка повинна бути як незабутньою в ліжку, так і відмінним психологом. Тому як для чоловіка зрада - дуже серйозний крок. Навіть всупереч відомій думці, що чоловіки слабо переживають і мало відчувають.

Коханка повинна неодмінно бути цікавою і розумною жінкою, тому як спати з пустушкою не краще, ніж провести час з гумовою подругою. Однак тій пані, що бажає називати себе досвідченою в справах любові необхідно показати старанність і інтерес, навчаючись такій справі. Не варто думати, що чоловік хоче шоу, стриптиз або чудеса акробатики. Так як простий чоловік близько дуже вмілої дами може подумати про неї не дуже хороші речі або попросту розгубиться.

Коханка повинна допомогти чоловікові, дати йому відчути свої сили і доставити максимум задоволення, як собі, так і йому. Імітувати захват зовсім не слід, так як тим самим чоловік може відчувати себе обдуреним, а це ніхто абсолютно не любить.

Жінка повинна без слів розуміти настрій свого коханого і те, чи готовий він до бурхливої нічки, або хоче просто відпочити. Постарайтеся цінувати один одного. А любовні витівки тільки тоді будуть доставляти справжнє задоволення вам обом, коли ви навчитеся передбачати бажання один одного.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top