Рекомендуємо прочитати

Як розлучитися з одруженим?

article2998.jpg

Адже серцю не накажеш. Дуже часто так себе виправдовують ті нещасні жінки, хто зважився зав'язати близькі стосунки з одруженим чоловіком. Як правило, сценарій таких взаємин один і той же. Спочатку була інтрига, «нехай хоч такий чоловік буде поруч», а потім раптом настає осяяння, і кожній другій хочеться потім відступити. Однак далеко не у всіх це виходить. Як кинути одруженого чоловіка і вийти з цієї ситуації достойно? Якщо ви не знаєте, то прочитайте уважно деякі прості, але досить ефективні поради.

Щоб кинути одруженого чоловіка, треба знати відповіді на деякі питання

Що треба від жінки одруженому чоловікові?
Для початку спробуйте розібратися з цим питанням. У наш час тому, що у одруженого чоловіка є на стороні зв'язок, ніхто вже не здивується. У більшості випадків дружини прощають факт зради, і сім'я живе далі. Але навіщо тоді одруженому чоловікові потрібна коханка? Ось це дуже важливо знати тим, хто знаходиться в ролі якраз цієї самої коханки, щоб даремно не тішити себе порожніми надіями. Зазвичай, здається, якщо чоловік ходить на сторону, значить, в сім'ї не все гаразд. Це, звичайно, теж має місце буття. Однак існують і інші причини.

І серед них:
1. В спільного життя з дружиною настає час, коли чоловік раптом починає замислюватися, і думати, що він старіє, і для жінок стає не цікавим. А на доказ того, що він молодий і тілом, і душею, починає шукати коханку. Крім самоствердження у нього немає ніяких інших цілей.

2. Є проблеми з дружиною інтимного плану. У цьому випадку метою чоловіка є задоволення своїх потреб будь-яким способом.

3. Інтрижка на стороні переповнює кров адреналіном. Відчуття свята, підвищення самооцінки, нові відчуття, зміна обстановки - і це зовсім неповний перелік того, чому чоловіки іноді ходять «наліво».

Не дивлячись на всі ці причини, як не парадоксально, чоловіки і не збираються йти з сім'ї, і продовжують любити свою дружину. Саме тому таку людину любити категорично не можна, та й даремно, тому необхідно кинути одруженого чоловіка. Але що тепер робити, якщо до нього вже є любов? А може статися і так, що ви можливо і не знали, що він - людина сімейна і встигли до нього прив'язатися.

А чи варто кидати одруженого чоловіка?
З одруженим чоловіком можна і потрібно розлучитися, тому що ви руйнуєте з його згоди і його сім'ю, і власне життя. За великим рахунком, він безвідповідально ставиться і з законною дружиною, і з коханою жінкою. Він бреше не тільки своїм дітям і дружині, а й вам, тому що одружений чоловік ніколи на вас не одружиться, навіть якщо це він обіцяє вам кожен день і дарує дорогі подарунки. Такий чоловік не заслуговує вашої довіри і любові.

Слід особливо відзначити, що коханець користується просто вами в сексуальних цілях, а інше ви додумали собі самі. Ніколи він не зможе подарувати вам тихого сімейного щастя. Ось чому треба розірвати такі стосунки. Рано чи пізно розрив станеться все одно. Так навіщо чекати того, що неминуче, безцільно витрачаючи час на людину, яка не гідна ваших душевних мук? Чим раніше ви зважитеся цю людину відпустити від себе, тим швидше створите нові повноцінні відносини, не руйнуючи при цьому його шлюб.

Поради про те, як кинути одруженого чоловіка
Це можна зробити в декілька етапів. І починати треба, зрозуміло, з себе:
1. Якщо ви, нарешті, вирішили, що більше не бажаєте бути іграшкою в його руках, наберіться сміливості і скажіть це йому прямо в очі. Напишіть текст на папері, відрепетируйте його перед дзеркалом, тобто зробіть так, щоб ваша мова була впевненою і переконливою. Ви повинні впоратися зі своїми емоціями і почуттями. Яка б реакція не була у вашого коханця, ні в якому разі не погоджуйтеся з ним на «прощальну близькість». Пам'ятайте, що треба вміти йти зі нудного фільму і закривати не цікаву вам книгу.

2. Потім видаліть номер його телефону, а ще краще занесіть в чорний список. Знищте спільні фото і викиньте його улюблені диски з музикою. Тепер він залишився в минулому, і не повинно бути ніяких нагадувань про нього.

3. Як кинути одруженого чоловіка в тому випадку, якщо він є вашим колегою по роботі? Такі ситуації зустрічаються дуже часто. На жаль, в цьому випадку єдиним виходом є. звільнення з місця роботи.

4. Не варто тримати в собі свої думки. Пошукайте того, хто вас вислухає і зможе підтримати в таку важку для вас хвилину. Також має сенс завести щоденник. У нього ви запишіть всі свої думки. Якщо таким щоденником є ваш блог, то, звичайно, без всякого сумніву, до вас приєднуватися сотні інших колишніх коханок, а вони вже точно зможуть підтримати вас слушними порадами.

5. Вчіться любити себе. Як показує досвід, коханками одружених стають величезна кількість жінок з причини комплексу власної неповноцінності. Можна завжди балувати себе смачною цукеркою або чашкою чаю з подружками, можна купити нову блузку або дорогі панчохи. Приймай частіше запрошення на вечірки, де у вас з'явиться можливість пофліртувати з іншими чоловіками. Тільки полюбивши себе щиро, ви пошлете в космос правильний сигнал, який обов'язково подарує вас людиною вірного і гідного.

6. Не думайте, що ваш улюблений піде з голови швидко. Але й не варто пускатися у всі тяжкі і шукати йому заміну, щоб забути його швидше.

7. Щоб не повторити минулих помилок, ви повинні знати, як відрізнити одруженого чоловіка від холостого:
• він не дає вам домашній номер телефону;
• у нього звичайна нижня білизна;
• він вміє готувати,
• піднімає сидіння в туалеті;
• рідко дзвонить і не дозволяє вам дзвонити йому;
• йому подобаються експерименти в сексі;
• він несподівано виходить з мережі або аськи;
• є світла смуга на його безіменному пальці;
• ну і, зрозуміло, іноді довіряйте своїй інтуїції.

Як жити далі після того, як зможете кинути одруженого чоловіка

Психологи вважають, що розставання з одруженим чоловіком протікає більш складно, ніж з вільною людиною. У цій ситуації ви ні в якому разі не можете розраховувати на те, що ваші відносини відновляться. Вже спочатку любов до одруженого коханця безперспективна, ви усвідомлюєте вже заздалегідь, що витрачаєте даремно свій дорогоцінний час і душевні сили.

Крім цього, ви не зможете своїм болем і сумом поділитися з мамою або подругою, не боячись при цьому почути на свою адресу черговий докір. Є люди, які, потрапивши в подібне безвихідне становище, ніколи не зізнаються своїм друзям і близьким людям, наскільки їм боляче пережити розрив з коханою людиною. Вони навіть веселяться і сміються напоказ, запалюють і знаходять у своїй самотності якісь переваги, і це як раз в той час, коли самі вже давно перебувають у глибокій депресії, заводять нові, короткі і непотрібні романи. Це не правильно.

За рекомендаціями психологів, після того, як ви кинете одруженого чоловіка, необхідно відразу ж звернутися за допомогою до фахівців. Депресію можна вилікувати самостійно, і не варто намагатися переступити самій через проблеми такого характеру. Не треба стратити себе, якщо вас не залишають думки про свою колишню улюблену людину, і ви все ще його любите.

У такій ситуації психологи також рекомендують виставляти напоказ всі свої негативні емоції. Тому, якщо хочеться плакати - не відмовляйте собі в цій слабкості. У ваших думках про нього і спогадах немає нічого поганого, якщо вони не зроблять, звичайно, вас своєю затворницею. Однак все-таки постарайтеся визначити для себе конкретний термін, протягом якого ви будете страждати, після чого краще буде змінити обстановку і виїхати за межі міста. А там, можливо, ви зустрінетеся з любов'ю всього свого життя. Так, і в кінцевому підсумку, ви вчинили правильно і не взяли на свою душу важкий вантаж.

Нехай ваше розставання з одруженим чоловіком пройде максимально безболісно, і тоді доля зможе нагородити вас і любов'ю, і сімейним щастям.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період...
Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це...
Scroll To Top