Рекомендуємо прочитати

Як дівчатам завоювати увагу чоловіків

article2759.jpg

Світ людських відносин безкрайній і нескінченний. Природа взаємин між чоловіками і жінками має найперше значення в придбанні щастя. Коли людина щаслива у своїх відносинах, то автоматично він стає щасливим і у всіх інших областях сферах свого життя, адже гармонійні і щасливі відносини дають поштовх для реалізації своїх можливостей у матеріальному і духовному плані розвитку.

У цій статті я б хотів, як чоловік підказати дівчатам правильний шлях для досягнення цього щастя, буду спиратися на власні відчуття і сподіваюся, що це допоможе реалізувати Ваші життєві плани.
Якщо взяти становлення суспільства в історичному плані, то ми можемо побачити, що роль чоловіка скрізь виділяється на першому плані, нехай то біблійне створення світу - першим з людей був створений Адам або інші реалії історії, скрізь чоловік панував.

До чого вся ця розмова, а підходжу до того, що за великим планом чоловік це в першу чергу егоїст, що веде за собою такий висновок - чоловіки люблять бути першими і люблять коли ними захоплюються. Я не пропоную захоплюватися постійно, але дівчина, яка захоплюється чоловіком, автоматично потрапляє в зону його інтересів і стає вже сама об'єктом захоплення для чоловіка. З виведення першого, що чоловік за своєю природою егоїст і чекає захоплення їм, випливає висновок другий - чоловік люблять, коли до нього прислухаються і погоджуються.

Отже порада така - дівчата слухайте чоловіків і погоджуйтеся з ним спочатку, навіть якщо вважаєте що не так, цим ви потішите його самолюбство і трохи пізніше без зусиль нав'яжете свою точку зору, при цьому чоловік залишиться цілком задоволеним тому що його потенціал вже був оцінений вами позитивно.

Ще одна важлива інформація, чоловіки люблять бути красивими або, принаймні, думати так. Не опускайте його самооцінку в красі, а навпаки говоріть іноді, що він красивий, симпатичний, брутальний, все це прив'яже чоловіка до вас ще більше, адже ви бачите в ньому принца, а принци мають гідність і честь, тому ваш молодий чоловік принаймні постарається обходитися з вами як принц. Звичайно, існують ще й матеріальні сторони того, як завоювати увагу чоловіка, але не лякайтеся це не гроші, все набагато простіше, адже чоловіки люблять, коли їх іноді смачно годують. І якщо ви приготуєте іноді смачний обід, то він буде оцінений по справжньому, адже це обід для нього, для чоловіка і після цього не сумніваюся ваш чоловік обов'язково запросить вас куди небудь сходити, адже ми чоловіки любимо коли про нас пам'ятають, і обід це прекрасна можливість дати чоловікові зрозуміти, що ви завжди про нього пам'ятайте, навіть коли його немає зараз поруч з вами.

Ось ці поради і роздуми, які я вам дав, сподіваюся, реально допоможуть вам у здійсненні вашої мрії - побудувати прекрасні відносини і надалі пов'язати свою долю з обраною людиною. Удачі вам, я намагався бути щирим в оцінці чоловічої залежності.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top