Рекомендуємо прочитати

Причини зробити паузу у відносинах

article2415.jpg

Пауза у відносинах - серйозний етап. І якщо ви вирішили все ж це зробити, то причини повинні бути досить вагомими.

1. Ви не впевнені в майбутньому з цим чоловіком

П'ять років ви зустрічаєтесь, а він не робить ніяких кроків до того, щоб перевести ваші стосунки на новий щабель. Він не має ніяких планів на ваш рахунок, у всякому разі не говорить про це ніколи. Ніщо не ображає жінку так сильно, як невизначеність і невідомість. Тому вони щиро просять партнера взяти на час паузу. Вони дійсно втомилися.

2. Вам більше не цікаво разом

Зазвичай це відбувається в кризовий рік відносин. Люди втрачають або змінюють свої інтереси. Хтось відразу ж розбігається, а хтось намагається шукати точки доступу. Пауза іноді рятує від розриву, люди переосмислюють своє ставлення один до одного і починають все заново.

3. Чоловік вас зрадив

Душевно або фізично - це не настільки важливо, але для відновлення гармонійної рівноваги потрібно час, протягом якого його (зрадника) краще б і не бачити. Тут пауза буде дуже до речі.

4. Чоловік ставиться до вас несерйозно

Ви відчуваєте себе лялькою, з якою можна погратися, а потім посадити назад у коробку. Але при цьому ви любите цього чоловіка і не можете піти. Тоді візьміть паузу у відносинах. Стане очевидним його ставлення до вас, а там вже вибір за вами.

5. Ви не впевнені чи любите цю людину

Трапляється, людина поруч і постійно дратує вже однією своєю присутністю. Ви майже впевнені, що до нього немає ніяких почуттів, але от ви берете паузу і через тиждень кардинально міняєте свою думку - без нього і вечір не такий, і день без його смс нудний, і поцілунки іншого не такі теплі і близькі.

6. Обмежує вашу свободу

Це робота, хобі або ж тотальний контроль вашого партнера. Взяти паузу важливо для того, щоб зрозуміти - чому вам не вистачає повітря і що є причиною такого душевного дискомфорту.

7. Вам подобається інший

Важливо бути чесним зі своїм партнером. Якщо інша людина викликає більше, ніж симпатію, якщо саме з ним хочеться проводити час - то пауза необхідна. Потрібно розібратися у своїх почуттях, але зробити це шанобливо до того, хто з тобою поруч.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За якими ознаками визначити любляче подружжя?...
Останнім часом цивільний шлюб став дуже популярний. Люди не хочуть йти в РАГС, побоюючись скорого розлучення, поділу...
Всі щасливі родини схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму, - сказав класик і виявився, в загалі...
Повернути довіру в сім'ю, де трапилася зрада, складний і часто довгий процес. Для того щоб наблизити себе до бажаного...
Scroll To Top