Рекомендуємо прочитати

10 ознак люблячого подружжя

article2402.jpg

За якими ознаками визначити любляче подружжя?

Перша ознака: Бажання захистити. Виникає в рівній мірі, як у чоловіків, так і у жінок. Приміром, чоловік весь час намагається укутати дружину в теплий шарф, підтримує за руку, шукає найзручніше місце в транспорті.

Друга ознака: Ні мені, але є ми. Подружжя не замислюючись замовляють в ресторані всього на двоїх. Хоча іноді чоловіки проявляють властивий їм від природи егоїзм. Вони можуть безмірно любити свою другу половинку, але купити морозива / пива тільки собі.

Третя ознака: Погляд. З часом між подружжям втрачається магія зорового контакту. Люди більше не торкаються один до одного очима, через це може зникнути душевна прихильність. Тому подружжя, які з ніжністю дивляться один на одного - щиро закохані.

Четверта ознака: Разом не нудно. Вони проводять разом своє дозвілля, не розбігаючись по подружкам і друзям. Якщо у подружжя все ж таки різні інтереси, вони намагаються знайти компроміс. Їм хочеться проводити більше часу вдвох, ніж в компанії або окремо.

П'ята ознака: Допомога. Так, чоловік не повинен мити посуд, але і жінка не зобов'язана гладити його піджак. Люблячі дружини не з'ясовують хто кому винен - вони просто роблять це заради своєї коханої людини.

Шоста ознака. Повага і дружба. Їх союз побудований не на що згоряє за рік пристрасті, а на самих вірних супутниках шлюбу - повазі і дружбі. Учені давно довели той факт, що засновані на яскравій закоханості сім'ї розпадалися дуже швидко, а ті пари, які спочатку дружили, а потім стали зустрічатися, розлучалися вдвічі менше.

Сьома ознака: Поступитися і погодитися. Люблячий чоловік завжди зуміє погасити конфлікт. Якщо подружжя ніжно і трепетно один до одного ставляться, то хтось у парі безумовно поступиться під час сварки.

Восьмий ознака: Говорити. Найчастіше в сім'ях вирішуються сотні питань - що купити, одягнути дитину, заплатити за рахунком і ще незліченна кількість питань, але по суті люди не говорять, не діляться думками, не слухають один одного. Все зупиняється на темі нових колготок. Люблячі дружини ці питання вирішують швидко і непомітно, приділяючи час розмов про те, що їм справді цікаво.

Дев'ята ознака. У ліжку. Тут немає місця егоїзму і перетягування ковдри. Секс сприймається, як акт вираження почуттів, а не фізична потреба.

Десята ознака: Почути і зрозуміти. Вони намагаються це зробити один для одного. Ми не можемо залізти в чужу голову, та й у своїй важко відкопати потрібне, але ж можемо почути близьку людину. Люблячі люди всупереч своїм рішенням завжди намагаються зрозуміти вчинки чоловіка / дружини і почути їх ..

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі щасливі родини схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму, - сказав класик і виявився, в загалі...
Пауза у відносинах - серйозний етап. І якщо ви вирішили все ж це зробити, то причини повинні бути досить вагомими....
Повернути довіру в сім'ю, де трапилася зрада, складний і часто довгий процес. Для того щоб наблизити себе до бажаного...
Чоловічі вміння в ліжку підчас сексу залишають бажати кращого. Переглянувши фільми для дорослих, основна маса...
Scroll To Top