Рекомендуємо прочитати

Вільні стосунки - модно і зручно? Чи ні?

article3194.jpg

Все частіше можна зустріти пару, де кажуть, що стосунки у них вільні. Таке майбутнє незабаром чекає нас всіх? «Це все з Заходу! Неподобство!»- Говорить старше покоління. Так що ж це таке?

Для багатьох, вільні стосунки дуже зручні, причому, зараз мова йде не тільки про чоловіків, але і про жінок. Пару, крім сексуальних стосунків і приємного проведення часу, нічого не пов'язує, а про матеріальні або моральні зобов'язання і говорити не варто.

Чому чоловіки вступають в такі відносини? Не всі, але таких досить багато. Наприклад, одружений чоловік заводить коханку. У нього вже є сім'я і дружина, сімейний затишок. Тому з іншою жінкою можна не «напружуватися».

Дуже часто чоловіки залишаються «двадцятилітніми» навіть в сорок. І просто не усвідомлюють, що годинки цокають, час іде, а сім'ї-то все немає ...
Причини, які спонукають людей на подібні взаємини цілком ясні! Когось цікавить тільки постійне сексуальне життя, а кількість партнерів не важлива. Поняття «ревнощі» - взагалі відсутнє! У вільних відносинах ніхто не пред'являє претензії типу «Де був?», «Чий це номер?» І т.д. Для багатьох інтерес розпалюють рідкісні зустрічі.

Хоча, такі відносини називають зручними, але певний відсоток показує, що тільки одного партнера влаштовують такі відносини на всі 100%, другий - мириться зі своїм становищем.

Як показує статистика, в більш ніж в 80% випадків вільні стосунки пропонує саме жінка. Психологи пов'язують це з тим, що жінки в сучасному суспільстві не менше, ніж чоловіки зацікавлені в кар'єрному зростанні, фінансової незалежності. Для них чоловік - не глава родини, не обов'язкова частинка життя, а сексуальний об'єкт, від якого можна отримати увагу, яку все-таки потрібна жінкам. При цьому нічого не «зв'язує по руках і ногах».

Подібні питання завжди будуть відкриті. І будемо сподіватися, що все-таки залишаться чоловіки і жінки для яких створення сім'ї - один з найважливіших пріоритетів відносин.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Scroll To Top