Рекомендуємо прочитати

Шлюб з розведеним чоловіком

article1423.jpg

У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти, тому що розведеного чоловіка можна назвати особливим. Чому особливим? Такий чоловік за плечима вже «має» колишню дружину, великий багаж досвіду, навичок і знань. У зв'язку з цим виникає питання: «Чи є у шлюбу з розведеним чоловіком майбутнє?». Розповімо вам про існуючі підводні рифи, які можуть виникнути у спілкуванні з таким чоловіком, а також про те, як себе потрібно вести з розведеним.

Якщо тобі чоловік дійсно симпатичний, ти віриш, що такий чоловік краще холостого, хочеш ризикнути, тоді дій! Але перш ніж починати діяти, дізнайтеся всі недоліки і переваги відносин з розведеним чоловіком.

Переваги


Перша перевага - він вільний чоловік, який до того ж у серйозних відносинах має цінний досвід. Такий чоловік на новий зв'язок йде усвідомлено, так як він точно розуміє і знає, яку на себе бере відповідальність.

Нерідко розлучені чоловіки ідеалізують абсолютно всіх жінок, які йому зустрічаються після розлучення, тому скористайтеся цим і станьте краще його колишньої дружини. Також відомо, що розлучені чоловіки гіперсексуальні, скористайтеся цим.

Недоліки

Спілкування з розведеним чоловіком за твердженням психологів можна співвіднести з прогулянкою по замінованому полю - навіть невелика помилка може стати причиною розриву. Не кожен чоловік після невдалого першого шлюбу зважиться на другий шлюб, тому не варто чекати, що він швидко запропонує руку і серце. У цьому випадку тобі знадобляться знання і терпіння, які тобі допоможуть з ним спілкуватися.

Розведений чоловік нерідко нинішню обраницю порівнює з колишньою дружиною, кажучи: «А ось Іра борщ готувала по-іншому», «А Свєта прала мені шкарпетки і гладила штани і сорочку», «Таня завжди дозволяла мені посидіти з друзями і попити пива». Будьте до таких порівнянь готові, не думаючи, що він назавжди відрізав свої стосунки з колишньою дружиною. Згідно зі статистикою, чверть чоловіків після розлучення протягом 18 місяців, кидаючи нову кохану, повертаються в сім'ю.

Як себе вести з розведеним чоловіком

Ви хочете почати відносини і думаєте про можливий шлюб з розведеним чоловіком і при цьому бути найщасливішою? Тоді зберіть про нього якомога більше інформації. Це вважається головним кроком, тому що інформація розповість вам, якою людиною він є. Але не треба лізти в його душу, копатися в його минулому, задаючи купу різних питань, достатньо поспілкуватися з його друзями.

Дізнавшись його друзів, вже можна про обранця багато чого довідатися. Також можна послухати, що його друзі говорять про нього. Зверни увагу, як він відгукується про своїй колишній дружині, як зараз до неї ставиться, які у нього стосунки з дітьми, як він з ними спілкується. Збираючи такі дрібні деталі воєдино, можна скласти загальну картину про обранця.

Так можна поступати не тільки якщо ви вирішили побудувати відносини з розведеним чоловіком, але і в будь-яких відносинах. Проте в даному випадку вам надається наочний приклад того, як цей чоловік вів себе в шлюбі.

Нерідко жінки вважають, що якщо чоловік погано відгукується про своїй колишній дружині і / або погано з нею звертався і вам про це прямо говорить, то це не значить нічого. Це помилкова думка, тому не чекайте, що з вами він буде іншим. Найчастіше чоловік залишається таким же.

Важливим моментом є причина розлучення, чи був це криза у відносинах, а він не став чи не захотів боротися, щоб зберегти відносини. Якщо це так, то де гарантія того, що зіткнувшись з кризою у ваших стосунках, він стане боротися за ваші стосунки?

Різних нюансів і моментів дуже багато, але в цій ситуації є єдиний плюс - у вас є можливість побачити поведінку чоловіка до шлюбу, порівняти з його поведінкою після шлюбу і зробити висновки.

Будуючи відносини, важливо чітко усвідомлювати, що щоб завоювати вільного чоловіка потрібно завоювати його серце, а ось щоб завоювати розведеного чоловіка, потрібно боротися з його минулим, що ускладнює весь процес.

Але якщо ви впевнені, що це та людина, яка вам потрібен, тоді озбройтеся нашими порадами і скоряйте свого обранця!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Scroll To Top