Рекомендуємо прочитати

Як вийти заміж за кохану людину

article2394.jpg

Якщо ваші стосунки з коханою людиною тривають вже досить довго, то наступним етапом їх логічного розвитку буде весілля. Але багато чоловіків, з різних причин, не поспішають робити пропозицію своїй другій половинці. А ось майже кожна жінка мріє про марш Мендельсона, кільцях і привітаннях. Перед ними постає цілком обгрунтоване запитання: як вийти заміж за кохану людину? Як змусити на собі одружитися чоловіка?

Найпростіший спосіб - самій запропонувати весілля своєму хлопцеві. Однак такий варіант підходить не кожному. Треба бути впевненою, що не злякаєте можливого майбутнього чоловіка.

В основному вам варто починати з прозорих натяків і випадкових розмов про весіллях. Пам'ятайте, вам треба підштовхнути вашого улюбленого до цього рішення, а не змусити його на вас одружуватися. Його то можна змусити бути вашим чоловіком, але чи буде такий шлюб щасливий і по любові?

Існує кілька рекомендація, які допоможуть вам наблизити день весілля - найщасливіший день у вашому житті.

1. Якщо ваш чоловік не поспішає одружуватися через попереднього невдалого досвіду сімейного життя або нещасливого шлюбу своїх батьків, то спробуйте переконати його в тому, що ви разом з ним зробили висновки і не допустите подібного в своїй сім'ї.

2. Якщо не готовий одружуватися через не досягнення життєвих цілей (низька зарплата, ні своє квартири і машини) переконаєте його в тому, що будете йти разом з ним до поставлених цілей і разом всього досягнете. Тільки не забувайте, що вам доведеться дійсно бути разом з ним «в багатстві і бідності, хворобі і здоров'ї ...» Подумайте добре, чи готові ви до цього.

3. Підтримуйте добрі стосунки з батьками вашого улюбленого. Можливо, бачачи, як у вас прекрасно налагоджене спілкування, він прийме рішення одружитися на вас. Або його батьки, підштовхуючи його до весілля, будуть стверджувати, що кращої кандидатури, ніж Ви йому не знайти.

4. Якщо ваша друга половинка звикла жити самостійно і не бажає міняти своїх холостяцьких звичок, переконаєте його, що з вами можна не тільки цікаво проводити час, але чудово жити разом. Балуйте його всякими смаколиками власного приготування, доглядайте за ним, хваліть і захоплюйтеся своїм коханим. Мине небагато часу, і ваш чоловік звикне до такої турботи. І не далекий той час, коли він запропонує вам стати його дружиною.

Який би спосіб ви не вибрали, пам'ятайте, що цей процес може зайняти досить тривалий час. Не впадайте у відчай, а починайте налагоджувати вашу сімейне життя до появи штампа в паспорті. Якщо ваша друга половинка вас дійсно любить, то ви обов'язково станете чоловіком і дружиною. Це лише справа часу. І будите ви вирішувати які клеїти шпалери, як виховувати дітей і багато інших сімейні питання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато новоспечених дружин знайомі зі станом, коли не виправдовуються надії на щасливе сімейне життя. І постає питання:...
Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети...
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top