Рекомендуємо прочитати

Депресія після весілля: чому?

article2159.jpg

Багато новоспечених дружин знайомі зі станом, коли не виправдовуються надії на щасливе сімейне життя. І постає питання: чи варто було виходити заміж взагалі?

Такий стан - тимчасовий. До сімейного життя потрібно поступово звикати. Однак чому жінки впадають в депресію після довгоочікуваного весілля? На це є причини:

1.Весілля - це тільки початок. Багато пар, плануючи весілля, не думають ні над чим іншим. Підготовка до торжества змушує їх викладатися на повну котушку. А після весілля вже виникає питання «що далі?», І молодята поступово починають впадати в депресію. Щоб уникнути такого стану, поставте собі нові цілі, яких обов'язково потрібно домогтися разом.

2.Шикарне весілля з безліччю гостей вимагає великих матеріальних витрат. І в зв'язку з цим після весілля потрібно повертати взяті кредити, а про медовий місяць поки доводиться забути. Зважте всі за і проти, і вирішите, чи варто запрошувати таку кількість людей.

3.Не варто думати, що після штампу в паспорті між закоханими не виникне жодних протиріч. Найважчим періодом є перший місяць подружнього життя. Тому вчіться знаходити компроміси і не будуйте ілюзій.

4. Багато жінок, вийшовши заміж, віддаляються від подруг, перестають підтримувати свою форму, як би свідомо перетворюють себе в безкоштовну домробітницю - звідси і депресії. Навпаки, потрібно підтримувати відносини з близькими людьми, влаштовувати коханому сюрпризи і не забувати стежити за собою.

5.Багато дам після весілля починають різко набирати вагу. Все через те, що починають харчуватися тим же, що і їхні чоловіки. Отже, кохана вже виглядає не так, як раніше, і чоловік розчаровується.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Хто з дівчат не мріє про чоловіка, за яким, як за кам'яною стіною? І одним з важливих цеглинок цієї стіни вважається,...
Якщо ваші стосунки з коханою людиною тривають вже досить довго, то наступним етапом їх логічного розвитку буде весілля....
Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети...
Scroll To Top