Рекомендуємо прочитати

Як зберегти гармонію у відносинах.

article2912.jpg

Всі ми знаємо, що жінки люблять уважне ставлення до себе. Нам дуже приємно отримувати будь-які знаки уваги і вдячності, компліменти, подарунки. Жінка ненав'язливо може допомогти чоловікові сказати їй те, чого вона сама хоче. Ця дивовижна здатність закладена природою, тому відбувається все на рівні підсвідомості. Давно усталений стереотип, що жінки люблять вухами, всім добре відомий, проте вважається, що шлях до серця чоловіків треба прокладати тільки через шлунок. Невже чоловіки не відчувають бажання отримати похвалу від своєї обраниці або ласкаве слово?

Це не так. Просто чоловікам відведена роль стриманого в почуттях захисника жінки. Але й ласки, й уваги до себе він бажає не менше жінки. Тому для збереження гармонії у відносинах треба не забувати про почуття партнера, не залишати без уваги всі його дії. І саме з його діям дізнаватися, що він хоче в даний момент від вас, зробивши цей вчинок.

Щира зацікавленість
Спілкуючись з чоловіком, треба завжди бути щирою, не боятися говорити від душі. У інтонаціях не повинно бути фальшивих ноток. Сильна стать дуже добре це відчуває. Ваша ніжна турбота про нього гідно буде оцінена. Але тільки не намагайтеся зазіхати на його свободу. Це закінчиться погано. Не варто розмовляти з ним в наказовому тоні або, навпаки, бачити в ньому своє дитя і по-материнськи намагатися вирішити його проблеми. Він вже доросла людина, нехай сам вирішує, що для нього прийнятно. Але зрідка чути від вас приємні і добрі слова він теж не відмовиться. Головне те, щоб слова ваші були щирими, і він це відчує.

Ставлення до ситуації
У всіх бувають ситуації, коли щось доводиться міняти, переробляти. Чоловіки до таких проблем відносяться абсолютно спокійно, їх це не дратує. Вони знайдуть і пояснення, і рішення. Але жінки в такі моменти не можуть придушити свої негативні емоції, починають ображатися, кричати, лаятися. Їм не пояснити, чому так сталося і як можна виправити дану подію. І якщо чоловік відклав побачення, то причин знайдеться величезна кількість. А жіночі здогадки будуть виглядати в очах чоловіка безглуздими, дурними. Адже у нього просто зламалася машина або на службі затримав керівник.

Що сказати йому з цього приводу? Треба спробувати розібратися в причинах, дізнатися, що трапилося на роботі, у чому поломка машини і чи довго її будуть ремонтувати? Ніколи не треба закочувати істерики, шукати і приводити порожні доводи. Це його буде дратувати, виникне сварка, яка може поставити під удар ваш шлюб.

Інтимна сфера
І не треба думати, що тільки слабка стать любить вухами. Будь-який чоловік також любить чути про себе приємні слова та відгуки. Особливо це відноситься до інтимної сфери. Як мисливцеві, йому буде неймовірно приємно чути від спійманої лані захоплені слова, компліменти. Це дуже піднімає його самооцінку. Він починає відчувати себе покровителем спальні і буде дуже старатися в усьому догодити вам.

Справи домашні
Жінкам подобається, коли кохана людина хвалить її за смачний обід чи вечерю, оцінює на високому рівні накрохмалену для нього сорочку. Але іноді дами забувають, що це ж саме подобається і чоловікам. Прибив полицю - похваліть за роботу, полагодив кран - теж скажіть спасибі. Ваша думка для чоловіка завжди дуже цінна. Пам'ятайте про це. І якість його роботи не має оцінюватися. Головне - ви бачите і приймаєте його роботу. Не кажіть йому про криво прибиту полицю, а спробуйте переробити роботу з ним разом. Він оцінить ваше щире до нього ставлення і наступного разу порадує вас якістю виконаної справи, яке доручили йому ви.

Знаки уваги
Навіть якщо ви прожили в шлюбі дуже довге життя, звикли і притерлися давно один до одного, то все одно говорите йому про його привабливість та сексуальність. Якщо чоловік починає зраджувати, то він у родині не відчуває себе бажаним і сексуальним, виникає порожнеча, яка згодом і заповнюється зрадою. Не шкодуйте компліментів, захоплюйтеся своєю близькою людиною. Він тоді буде знати, що потрібен вам і не стане порушувати ваш усталений шлюб.

Важливість ради
Справжній чоловік повинен усвідомлювати, що в парі головним є він, а не його жінка. Це для чоловіків дуже важливо! Дайте йому побути головою сім'ї, радьтеся з ним з важливих питань, зважайте на його думки. Це дуже підвищує значущість чоловіка. Якщо жінка просить його допомоги, значить, вона йому довіряє у вирішенні проблеми, що створилася.
Адже ви можете порадою - то і не скористатися, але попросити висловити його свою думку треба неодмінно.
Щастя вам у шлюбі!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Scroll To Top