Рекомендуємо прочитати

Щоб вийти заміж

article3254.jpg

Бажання вийти заміж для жінки абсолютно природне, що б там не казали злі язики. Будь хочеться за чоловіком, як за кам'яною стіною. Але зовсім не всякій жінці вдається вийти заміж, хоча б один раз. І красива, і не дурна, і господиня відмінна, а все якось не складається ... Але чому? Виявляється, існують жінки, які належать до певних груп незаміжніх дам і характеризуються конкретними ознаками в поведінці саме таких жінок. Їхні стосунки з чоловіками складаються зовсім непогано з точки зору представників сильної статі, але зовсім не влаштовують їх самих. Не завадило б і нам розібратися в типажу цих жінок для того, щоб не множити вже зроблені помилки.

Найпоширеніший тип жінок, які не можуть вийти заміж, - «Розумниця моя! Ти ж все розумієш ... ». Вона дійсно велика розумниця. Тільки на роботі. А от у стосунках з чоловіком, який продовжує годувати її обіцянками одружитися протягом багатьох років, такі жінки бувають дивно наївними створіннями. Улюблений не втомлюється обсипати таку жінку компліментами, а заодно і своїми проблемами - в сім'ї, на службі, просто в житті. Кохана, у свою чергу, все розуміє, приймає його будь-яким і все погоджується, погоджується і погоджується почекати. А роки, як водиться, йдуть, чужі діти виростають, самотність стає все виразнішою ... Подумайте, милі дами, будь ласка, про себе, перш ніж відкривати двері такій людині.

Наступний типаж закоренілих неодружених - «добра душа». Такі жінки можуть за бажання побудувати відносини з чоловіком без зусиль, але незабаром сама все швидко руйнує своїм прагненням всім допомогти. Причому робить вона це все безоплатно, дивно швидко знаходячи все знову і знову об'єкти для своєї жалості. До слова сказати, така жінка насправді дуже непогана у відносинах і віддана як друг. Але своєю великодушністю просто притискає людину, яка знаходиться поруч. Випадок важкий, якщо не безнадійний.

А тепер про досить велику групу жінок, які потрапляють під визначення «Ух заміж хочеться». Їй треба заміж. За кого завгодно. І всі навколо чоловіки сприймаються такою жінкою як потенційні женихи. Причому відразу, з першої зустрічі, з першого погляду. Потім, як правило, вона дійсно зав'язує стосунки з чоловіком, виходить за нього заміж, і ... відразу ж починає шукати наступного «принца», бо нинішній не виправдав її сподівань. Ну, не зміг! ..

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Останнім часом цивільний шлюб став дуже популярний. Люди не хочуть йти в РАГС, побоюючись скорого розлучення, поділу...
Зазвичай до такого типу жінок відносяться особи після 30 років. І вони дійсно багато в чому ідеальні, але головний їхній...
Любов - як багато всього таїться в цьому слові: радість і печаль, метелики в животі і апатія. Але існує 10 ознак, за якими...
У нашій країні існує думка, що будь-яка жінка, яка не зуміла по тій або іншій причині вийти заміж до тридцяти років,...
Scroll To Top