Рекомендуємо прочитати

Про мінет - вустами стерви

article3264.jpg

Тому, "хто не в танку", абсолютно безкоштовно дарую наш маленький жіночий секрет - від мінета ще ніхто не вмирав.

Для нас питання про те, робити чи не робити, відпадає разом з переходом на той рівень сексуально-життєвого досвіду, коли слово "мінет" можеш вимовляти вже не пошепки. Коли розумієш, що єдиний шанс зловити свого Річарда Гіра на "ламборджині" - це викластися з ним на всі сто в перший же вечір. І в цьому Його Величність Мінет - наш самий вірний помічник.

Думка про те, що чоловіки його люблять, а жінки терпіти не можуть і виконують як неприємну повинність, - не більше ніж міф. Мінет зручний і вам і нам. Може тому, що сам цей контакт найменш всього інтимний і не вимагає "притирань".

Правда, в самій природі мінета закладена, здавалося б, протилежність. Тут рівних немає. Одна приносить задоволення, інший отримує. Для чоловіка мінет - це розрядка, відпочинок або засіб від нудьги на сьогоднішній вечір.

А для жінки - чергове тренування майстерності, щоб не втратити навички. Так-так, а ви як думали? Це у чоловіків все легко: сів, розслабився і тільки зрідка контролюй, щоб вона зубами чого зайвого не зачепила. А для нас - це майже мистецтво, удосконалюватися в якому можна тільки інтуїтивно-дослідним шляхом. Тому що навіть тисячі прочитаних книг "Про те, як робити мінет" ні на крок не наблизять до того, щоб навчитися його робити насправді.

Ну, чого усміхаєтеся? Спробуйте самі, зігнувшись навпіл або присівши навпочіпки, одночасно кивати головою, працювати язиком, губами, руками, думати про те, як це все чергувати, та ще й дихати з забитим ротом виключно через ніс, щоб не задихнутися, намагаючись при цьому не пихкати , як паровоз. Так, трохи не забула, при цьому не забудьте отримати задоволення від процесу. Не так легко, як здавалося? Але ж це тільки елементарна техніка без "примочок" і прийомів.

Ну да ладно, всі ці циркові вправи - це наші проблеми. Цікавіше буде дізнатися те, що жінка хотіла вам сказати за допомогою цього атракціону. Адже вона ж чогось хотіла від вас, раз вирішила провести своє "тренування" цього разу саме з вами, чи не так? Адже ми з вами вже великі і розуміємо, що хай цілі в цьому процесі у нас різні - бажання одне.

Давайте для наочності візьмемо один з найпоширеніших випадків.
Цим вечірком ти нудьгував (може, всі інші твої пасії не змогли з якоїсь причини скласти тобі компанію на сьогодні, а може, просто захотілося когось "свіжішого") і вирішив запросити в ресторан з усіма витікаючими звідти наслідками одну з "необ'їжджених конячок". Звичайно, я погодилася. По-перше, теж хотілося чого новіші, по-друге, твій "ламборджині" наполегливо обіцяв багато чого.

У наступні годину, дві, три, загалом, поки у одного з нас не увірвався терпець, ми пудрили один одному мізки невимушеними асексуальними розмовами з виглядом того, що ти мене сюди начебто як просто поїсти-випити запросив. Обидва знаємо, що це не так. Обидва думаємо про інше. Ти про те, що ще потрібно встигнути зробити сьогодні, коли повернешся додому; я про те, що мені не варто особливо наїдатися, так як залишок вечора я, швидше за все, проведу під кутом в 90 градусів.

При цьому обидва розуміємо, що в нашому випадку - мінет єдиний вихід з положення. Для тебе, тому що швидше, для мене, тому що простіше і менш енергозатратно. Потім все дуже швидко: машина - мінет - "поки, дорога". Ти начебто зайняв чимось вечір, я начебто потрахались.

Єдина відмінність - тобі це "б" заважає. Після цього ти думаєш, що за все це витрачений час ти встиг би і нормально сексом позайматися з тією, яка вже "в стійлі". А от мені "б" не заважає аніскільки. Ресторан був, новий контакт був, галочка в блокноті навпроти твого імені стоїть. При цьому я дійсно могла отримати задоволення, оскільки приблизно третина всіх жінок здатні на це. Так чому б мені не опинитися в цій заповітної третині? І ні тобі загрози завагітніти, ні венеричних захворювань - лафа, та й тільки.

До речі, саме через ці два пункти мінет займає лідируюче місце серед всіх інших "швидких" контактів із серії "перший і останній раз". Причому саме ця форма і визначає серію, адже якби вона називалася "перший і сорок п'ять наступних", і ти і я навряд чи б почали свій шлях до вивчення і приручення один одного з мінета. Занадто прозаїчно. Адже абсолютно інша справа, якщо чоловік і жінка додають мінет до сексу, як приправу до основної страви. Тут вже і порядок отримання задоволення у чоловіка буде іншим, та й жінка не обмежиться "стандартним набором". Але це вже зовсім інші, "високі" відносини, які ми, люди, обтяжені кар'єрою, можемо собі дозволити вкусити не так часто, як хотілося б.

А мінет в даному випадку для нас майже панацея. Чому не оральний секс в загальному? Хоча б тому, що процес того ж Лейка набагато більш інтимний. Не кожна жінка і не кожному чоловікові дозволить його зробити, так само, як і не кожен чоловік піде на це з малознайомою дамою. А мине - це як хоку: суть без прикрас. Просто секс, нічого особистого. Інструмент для отримання-надання задоволення.

Тому, дорогі наші Річарди Гіри, не вірте тому, хто скаже, що мінет існує тільки для чоловіків. Нам цей процес потрібен не менше, а може навіть більше вас. Адже, врешті-решт, червоний "ламборджині" не завжди буде маячити нам на горизонті. А упустити свій шанс ох як не хочеться. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Як ви думаєте, що таке справжній секс? Це далеко не просто певні рухи тіла, спрямовані на досягнення взаємного...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top