Рекомендуємо прочитати

Типи сексуального темпераменту людини

article1452.jpg

Ніхто не буде заперечувати той факт, що всі ми різні - у кожного свої улюблені книги, манера говорити, стиль одягу. У сексі все ми теж різні, тому що кожна людина має власний сексуальний темперамент. Саме він нам диктує, що ми любимо і як себе ведемо в ліжку. Який у вас сексуальний характер? Чому він саме такий, а ні інший?

У людей, які здатні до тривалого стриманості, як правило, низький темперамент. Такі люди перед тим, як вступити в зв'язок, сто разів подумають. Вони навіть собі і не мислять еротичного щастя без тривалих прелюдій і ахів. А секс без емоційного елементу взагалі виключають.

Чоловіки з низьким темпераментом зазвичай складені (ідеально підходять для занять танцями та легкою атлетикою), високі, у них «теноровий» тембр голосу. Чоловіків з таким темпераментом найчастіше вибирають романтично налаштовані дівчата - через спокійну вдачу жінки бачать в чоловіках надійних супутників.

Жінки з низьким темпераментом собою дуже хороші - у них великі очі, густі розкішне волосся, м'які риси обличчя - дивно, але високий рівень естрогенів (жіночих гормонів) сприяє утриматися сексуальному апетиту. Жінки з таким темпераментом потребують попередніх довгих ласках, при цьому зовсім не обов'язково, щоб вони закінчувалися сексом.

У більшості з нас відзначається середній сексуальний темперамент. Такі люди здатні довго утримуватися від сексу, а також здатні провести бурхливу ніч з гарячим мачо. Їх важко назвати лід, твердою такою, але вони і без сексу не гинуть.

Сильна половина людства з таким темпераментом здатна легко керувати своїми бажаннями. Такі чоловіки зазвичай вельми пристрасні, проте вони вміють контролювати свою пристрасть. Такі чоловіки володіють великими рисами обличчя, середнім статурою, всі частини тіла у них гармоніюють між собою.

У жінок з таким темпераментом на рідкість стабільна особисте життя. Такі жінки можуть швидко звикнути як до самотності, так і до інтенсивної сексуального життя. Жінки з таким темпераментом відмінно складені, мають досить сильний організм.

Люди з високим сексуальним темпераментом зазвичай не дуже красиві, але в них є принадна привабливість. Перед такими людьми складно встояти, настільки вони привабливі. Люди з таким темпераментом дозрівають рано, в статеве життя вступають рано (до отримання водійських прав і паспорта) і відрізняються завидною плодовитістю, але вже в зрілому віці.

Сильна половина населення з таким темпераментом зазвичай досить сміливі, чарівні, ненаситні, деколи грубі. У таких чоловіків розвинена мускулатура, низький голос, невисокий зріст, підвищена «волохатість», найчастіше - виражені надбрівні дуги, різкі риси обличчя, вольове підборіддя.

Жінки з таким темпераментом зазвичай мають пишні груди, вони повненькі і невисокі. Їх емоційний сміх як правило, заразливий, грудний голос - гіпнотичний, більш того вони можуть в хвилину отримати до 10 оргазмів.

Сексуальний темперамент по Фрейду

Цей відомий кожному психоаналітик по-своєму поділив людей і виявився правий. Щоб зрозуміти, в чому він виявився правий, потрібно дізнатися його класифікацію.

Анальний тип людей. До цього типу людей відноситься 1/4 всього населення. Цей тип людей, незалежно від статі, любить ласки безпосередньо в цій області. Такі люди зосереджені на своїх відчуттях, еротичні, тактильні і дуже чутливі. Найчастіше вони замкнуті, належать до меланхоліків або флегматиків. У сексі важливим вважають погладжування, дотики, тертя.

Генітальний тип вважається самим рідкісним. Цей тип людей володіє природженою сексуальною привабливістю, відчуває сильний сексуальний потяг. Найчастіше вони легкі, динамічні і врівноважені, не виносять скандалів з протилежною статтю. У сексі такі люди бачать лише здорову потребу.

Оральний тип є найбільш поширеним. Тип таких людей обожнює цілуватися, їх рот являється чутливою ерогенною зоною. Вони відкриті, емоційні, діяльні, говіркі. Для них секс - це обмін енергіями, метод спілкування. Секс в їх випадку повинен мати психологічну складову: спосіб пізнати себе і світ, пристрасть чи кохання між 2-ма людьми.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top