Рекомендуємо прочитати

Психологія подружньої зради

article1445.jpg

Психологія подружньої зради - дивовижне явище. З одного боку, зрада це дуже поширене явище, і деякі навіть кілька раз в житті стикалися з цим явищем, з іншого боку - всякий раз ми відчуваємо дуже сильну душевну біль, у нас виникає відчуття, що світ наче розвалюється на частини і немає ніякої можливості що-небудь налагодити і склеїти.

Стан партнера, якому зрадили.


Після подружньої зради у людини з'являється відчуття сильного душевного сум'яття і душевного болю. У такому стані він може зробити різні вчинки: він може почати мстити, спробувати розібратися в ситуації, з'ясувати стосунки. І це природно: ми всі хочемо позбавитися від болю як можна швидше, прийнявши для цього рішення про те, як же жити далі. Найчастіше, таким рішенням ставати розрив відносин. Однак психологи, які займаються питаннями психології зради, радять в стані афекту не робити різких рухів. Для того щоб прийняти рішення, про те як поступити повинно пройти багато часу до цього моменту. Людина в цей час зможе заспокоїтися і розумно прийняти рішення.

З цієї не простої ситуації може бути досить багато виходів і розрив відносин - не єдиний вихід. Щоб прийняти правильне рішення, щоб зрозуміти, що все-таки відбулося, насамперед, потрібно себе привести в спокійний душевний стан, що дуже непросто.

Для цього можуть допомогти бесіди з психологом, що розбирається в питаннях психології подружньої зради, робота, подорож, спорт. Після того як ви знайдете внутрішню рівновагу, спробуйте розсудливо і тверезо подивитися на ситуацію.

Існують різні причини зрад. Перерахуємо деякі з них.

Причини зрад.


1. Зрада - сигнал згаслої любові. У психології зради - це перша причина. В даному випадку, потрібно обговорити з партнером свої взаємини і набратися мужності, щоб спокійно розірвати відносин. Напевно, вашому партнерові просто не вистачало духу, щоб сказати вам правду, але його можна звинувачувати тільки за це, а не за те, що у нього немає до вас любові.

2. Зрада - сигнал проблеми у взаєминах. У структурі психології зради це друга причина. Якщо у вас з'явилися проблеми у взаєминах - це зовсім не означає, що пішла любов. Швидше навпаки, ця зрада говорить про те, що ваш партнер таким способом хоче вирішити проблему і повернути любов. Наприклад, якщо чоловік відчуває, що від нього віддалилася дружина, у нього раптово може виникнути потяг до секретарки. Але основою цього потягу, не є любов до секретарки, а спроба впоратися з відчуттям фрустрації. Тобто замість того, щоб дружині висувати претензії, чоловік несвідомо намагається виправити ситуацію шляхом зради. Психологи часто говорять, що зрада іноді може бути стабілізатором у відносинах. Часто люди, які пройшли через зраду, про це згодом згадують як про хороший урок, що навчив їх ставитися до свого партнера уважніше, з великим співчуттям і розумінням, навчив бути щедрим, більш терпеливим, допомагати.

3. Зрада - сигнал того, що людина має якісь внутрішні проблеми. У структурі психології зради це теж досить поширена причина. Таких проблем може бути дуже багато. Наприклад, людина не готова до серйозних стосунків. Як тільки людина розуміє, що відносини з партнером вже починають переходити на інший рівень, на зраду його штовхає внутрішній страх. При цьому людина сама дуже страждає. Адже якась частина його хоче серйозних стосунків, а якась боїться і виштовхує людину із самої глибини.

Іншою внутрішньою проблемою є невпевненість в собі. Людина дуже часто підвищує свою самооцінку великою кількістю сексуальних зв'язків. Таким чином він хоче довести собі і всьому світу, що вона супержінка або суперчоловік, що він - володар тіл і душ і переможець. А так як невпевненість в собі є дуже глибокою внутрішньою проблемою, яку неможливо вирішити ось таким способом, то людина залишається як і раніше зі своєю незадоволеністю й непевністю.

Психологи виділяють ще одну проблему. Дану проблему вони пов'язують з різним родом стереотипів, а саме слідування цим стереотипам є також невпевненість у собі. Наприклад, поширений такий стереотип, що справжній чоловік обов'язково повинен мати і дружину, і коханку. Або, приміром, часто говорять, що певну залежність викликає вірність одному партнеру, і для того щоб уникнути цієї залежності людина придумує різні способи.

Що ж робити?


Є інші причини, у всякому разі, не у всіх ситуаціях було б розумно реагувати повним розривом відносин. Адже якщо в разі зради людиною рухають її внутрішні проблеми, то, правильне й кваліфіковане вирішення цих проблем може допомогти не просто повернути відносини, але і зробити дані відносини більш щирими та глибокими, які не затьмарені психологічними складнощами. Звичайно, це може відбутися тільки в тому випадку, якщо дорогі відносини.

Може бути, люблячій людині, яка зіткнувся з фактом зради, замість того, щоб сидіти склавши руки і страждати від образи, від негативних емоцій, від жалості до себе, потрібно спробувати на сформовану ситуацію поглянути інакше? Приміром, просто побачити, що в даній ситуації двоє страждають. Побачити те, що життя це складна штука. Усвідомити, що якась причина завжди стоїть за наслідком, і та причина нам може бути невідома або ми її невірно тлумачимо. Пам'ятайте, що зрада - це лише сигнал, але якщо правильно зрозуміти цей сигнал, то можна не руйнувати, а поліпшити й обновити відносини.

І на закінчення, кажучи про зраду, слід сказати, що зрада може стати як початком, так і кінцем і чим закінчаться відносини, повинні вирішувати тільки ви.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Серце має бути живим, повинно любити, повинно віддавати. Повинно, повинно, повинно ... У вас, напевно, вже склалося...
Не тільки жінки слабкі до ніжних фраз. Чоловіки так само схильні «любити вухами». Якщо знати, які фрази говорити...
Scroll To Top