Рекомендуємо прочитати

Як пережити розрив відносин

article3100.jpg

У більшості людей після розриву відносин залишаються не найприємніші відчуття. Жалко себе, шкода витрачений час, зруйнувалися надії, з'являється невпевненість у завтрашньому дні, а життя втрачає колишній сенс. Неймовірна біль поміщається в серці і, здається, що вона ніколи вже не покине його.

Якщо розглядати процес відновлення після розриву відносин з психологічного боку, то він має кілька етапів:
1. Неприйняття. Людина не бажає визнавати подію як факт - ніби це сталося не з ним. У цей період характерні такі фрази як: «Ні, це все не правда. Ми ще будемо разом. Він одумається ... Він повернеться ».

2. Гнів. На місце відчаю приходить злість. Людина починає звинувачувати колишнього партнера в події. Але часто трапляється і так, що агресія спрямована всередину - на себе. Дуже важливо, щоб ці негативні емоції знайшли собі вихід, інакше вони будуть нести руйнівну дію.

3. Спогади. На цьому етапі дуже хочеться повернути все назад. Коли агресія виходить її місце займає жаль. У пам'яті спливають спогади всього хорошого, що подружжя пережили разом. Саме на цьому етапі один з колишнього подружжя може робити спроби «все повернути». На жаль найчастіше можливість відновлення відносин всього лише ілюзія, тому цей етап може заподіяти ще більше розчарування і біль, за умови що ви вчасно не зупинитеся.

4. Депресія. Тут приходить усвідомлення того, що вже нічого не повернеться. Ще присутній печаль, але людина поступово починає повертатися в реальність. Це період сліз. Їх не потрібно стримувати. Адже сльози дають емоційне розслаблення.

5. Усвідомлення реальності. Це завершальний етап. Тут людина приймає ситуацію такою як вона є на справді. У зв'язку з цим нерідко відбувається переоцінка цінностей, відбувається звикання до нових умов життя і настає зцілення. Тривалість кожного етапу може бути різною, залежно від багатьох факторів: від того наскільки людина сильна духом, наскільки довгі були стосунки, що пов'язувало ці відносини (робота, діти) Але, тільки подолавши всі етапи, можна вважати, що період відновлення завершений.

Близькі та рідні люди дуже потрібні поруч. Бувають ситуації, коли людина застряє на одному з етапів. У такому випадку їй необхідна допомога і часто це допомога фахівця. Інакше, подовжуючи відновлення, на жаль, перетвориться на руйнування.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період...
Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є...
У житті бувають такі ситуації, можна сказати, рядові, в яких ми, часом, і не помічаємо того, як опиняємося жертвою...
Жінкам, на відміну від чоловіків, абсолютно не властиво зникати раптово через острах з'ясування стосунків. Тому якщо ви...
Scroll To Top