Рекомендуємо прочитати

11 способів не потрапити на гачок чоловіку - маніпулятору?

article2371.jpg

У житті бувають такі ситуації, можна сказати, рядові, в яких ми, часом, і не помічаємо того, як опиняємося жертвою маніпуляцій чоловіків. Як же розпізнати, що чоловік займається маніпуляцією, грає? Яким чином вийти з такої ситуації, яка нагадує павутину? Як зробити так, щоб при цьому власні достоїнства і інтереси не були ущемлені? Описавши деякі моменти, які показують, яким чином ведуть себе чоловіки-маніпулятори по відношенню до нас, ми спробуємо допомогти вам.

1. Почнемо з компліментів. Почувши їх в свою адресу і розуміючи, що вони зовсім не за адресою і не щирі, насторожитеся. Якщо вам закрутили голову красиві слова, пам'ятайте, що це лише маневр вашого співрозмовника. Ось зараз він кинувся розхвалювати ваше розпатлане волосся, а вже дуже скоро з щирим поглядом попросить надати вам невелику послугу. І відмовити якось не виходить, ніби якось не зручно ... Тут-то ви і потрапили йому на гачок.
Як же домогтися того, щоб маніпуляцій над собою не допустити? Не червонійте і не дивуйтеся, коли почуєте улесливі компліменти по відношенню до себе. Просто відповідайте йому тим же, на дифірамби відповідайте дифірамбами.
2. Почуття жалості. Жінкам властиво співчуття від природи. Коли вони чують від чоловіка розповіді про якісь плаксиві ситуації, тут же намагаються допомогти оповідачеві. Навіть не має значення, чи має ця історія якесь відношення до даного героя. А адже дуже рідко, коли справжній чоловік нарікає на свої проблеми і невдачі, дуже рідкісні випадки є винятком, коли чоловік просто хоче виговоритися і тим самим просто полегшити свої душевні переживання. Часто такі розповіді вигадані і їх використовують у цілях спекуляції вашими почуттями. Відразу ж послідують благання про допомогу - це може бути виконання якої-небудь роботи, ласка або гроші. Так як же розпізнати той факт, що залицяльник намагається маніпулювати вами? Ставлячи часті питання, ви з легкістю зрозумієте, що багато чого не стикується з розказаного. І якщо ви, перебиваючи його, змогли його заплутати, то результат відразу ж буде видно - він почне говорити невпопад і плутатися в оповіданні. Тут же надходить прохання після такої розповіді. А ви, не кваплячись, зробивши висновок і все обміркуйте, що це всього-навсього маніпуляція, теж скористайтеся його ж методом і теж плачте - от нехай він пожаліє вас, адже він же представник сильної статі.
3. Потрібно дуже швидко приймати рішення в таких ситуаціях. І якщо побачили, що ситуація надзвичайна і зрозуміли навмисне пришвидшення з боку чоловіка, це вірна ознака того, що це маніпуляція, тільки і всього. Як же таку ситуацію провалити? Не реагуйте на його роздратування і відтягніть час на те, щоб нібито обміркувати. Відлучитися на деякий час кудись, ну хоч у ванну кімнату.
4. Брехуни. Чоловіки дуже невміло брешуть і це факт. І якщо ж чоловік грає вами за допомогою брехні, достатньо буде з упевненістю в тоні поставити кілька запитань, щоб йому стало зрозуміло, що ви про все здогадалися. При цьому постарайтеся зробити так, щоб ці питання задавалися вами поспіль, не давайте йому можливості вставляти відповіді. У цій ситуації він занервує і видасть себе.
5. Деякі використовують такий прийом, коли по всьому видно, що ваш розповідь йому не цікавий то в таких випадках переводять розмову на іншу тему. І говорити на цю тему чоловікові не цікаво і щоб перейти на іншу тему розмови він починає чіплятися за будь ненавмисно сказане вами слово. Така тактика з боку чоловіка дозволяє вам бути більш уважною і надалі стежити за своєю розмовою, з метою повернутися до попередньої теми.
6. Якщо ви намагаєтеся звинувачувати чоловіка в чомусь, але він не виправдовується і не вживає жодних дій, які якось дозволили б подібну ситуацію. Навпаки, починає намагатися звинуватити ще й вас. Починаються пригадування неприємних фактів з вашого життя, а тут виходить так, що не йому, а вам потрібно зробити спробу виправдати себе. Так як же зробити так, щоб вами не маніпулювали? Виправдовуватися ніколи не треба. От було, і було. А на даний момент зовсім про інше розмова. Надалі ж, запам'ятайте раз і назавжди - не розповідайте про себе багато таким злопам'ятним друзям.
7. Розрив відносин як загроза? Як правило до своїх партнерів, жінки більш прихилисті і емоційні. А ще той факт, що жінка залишитися на самоті боїться, дає можливість за допомогою погроз розлукою, таким чоловікам, домагатися від неї всього того, чого він хоче. У випадку, якщо вас шантажують таким способом, спробуйте стати самодостатньою - так ви позбавите свого партнера можливості маніпулювати вами, таким способом тримаючи на гачку. Навпаки, щоб не позбутися вас, він буде намагатися всіляко зберегти союз. Вірте в себе. Влаштовуйте демонстрації того, що ви подобаєтеся іншим чоловікам частіше - це вашого партнера протверезить.
8. Чоловік намагається позбавити вас вашого оточення? Критикуючи і обмовляючи ваших близьких і друзів, робить спроби того, щоб ви, залишившись без свого оточення, не мали можливості розповісти про те, що відбувається у вашому житті або порадитися з кимось. Як правило, в таких ситуаціях, жінкою легше маніпулювати. Не варто піддаватися на це і розривати відносини з близькими вам людьми.
9. Якщо чоловіку не хочеться робити те, про що ви його просите, а якщо він і робить це, то, як кажуть, лише б позбавитися ... Те, що зроблено ним, та ще й не якісно, вам доведеться переробити самої. Надалі, зрозуміло, ви вже не будете його просити допомогти вам, просто зробите самі. Але краще буде, якщо ви зажадаєте переробити те, з чим він не впорався, а не піддастеся на цей прийом.
10. Якщо виконуючи ваше доручення, чоловік навмисно відтягує час, ясно одне - він чекає за це критики від вас, щоб використовувати цю можливість з метою сказати, що не буде нічого робити надалі. Закінчується тим, що він, грюкнувши дверима йде. Якщо створилася така ситуація, зупиняти його не намагайтеся. І не критикуйте. Просто підбадьорити його словами «який же ти в мене молодець!». Це допоможе вам добитися від нього і швидкості, і якості тієї справи, яку ви доручили йому.
11. Найпоширенішим і простим інструментом маніпуляцій є гроші. Чоловік, витрачаючи на вас якісь невеликі гроші, намагається підвести ситуацію до того, щоб отримати від вас більш крупну винагороду і докорами змушує поступитися йому. Вдається до шантажу, погрожуючи припинити відносини з вами. Не забувайте про те, що приймаючи від чоловіка подарунки, ви тим самим потрапляєте в залежність від нього і намагаєтеся відплатити відповідним подарунком, тільки вже більш дорогим. Якщо чоловік мало знайомий вам, не приймайте від нього дорогих подарунків, бо будь-який, навіть самий маленький докір з його боку, поставить вас в незручне становище. Якщо ж ви впевнені в своєму обранцеві, то ситуація, природно, дозволяє вам вести себе інакше. Але в будь-якому випадку, влаштуйтеся на роботу і зробіть все для того, щоб здобути фінансову незалежність. Повірте, вам набагато комфортніше буде в такому статусі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У більшості людей після розриву відносин залишаються не найприємніші відчуття. Жалко себе, шкода витрачений час,...
Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період...
Жінкам, на відміну від чоловіків, абсолютно не властиво зникати раптово через острах з'ясування стосунків. Тому якщо ви...
Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є...
Scroll To Top