Рекомендуємо прочитати

Як кинути чоловіка, якщо почуття охололи

article3106.jpg

Жінкам, на відміну від чоловіків, абсолютно не властиво зникати раптово через острах з'ясування стосунків. Тому якщо ви хочете кинути чоловіка, якщо почуття охололи, потрібно знайти варіант все йому спокійно пояснити. Не приймайте швидких рішень, щоб не шкодувати потім. Подумайте, чи хочете ви дійсно розірвати відносини або це тільки лише хвилинна слабкість. Уявіть собі своє життя без чоловіка, якого вже збираєтеся кинути. Страх втратити, небажання бачити його з іншою жінкою можуть свідчити, що почуття все ще живі.

Також пам'ятайте, що дуже сильна образа, прагнення зробити боляче своєму хлопцеві - зовсім не ті емоції, які повинні підштовхувати до вашого рішення. Якщо ж ви все добре усвідомлюєте, що дійсно втомилися від ваших відносин, думайте, як краще всього повідомити про це своєму чоловікові. Не треба відкладати розрив, якщо ви повністю впевнені у своєму рішенні. Прийміть все це як даність, що вам буде боляче розлучатися з уже зовсім не коханою, але все ще рідною людиною. Це зовсім неприємне почуття - норма, не потрібно боятися його і більше того не відмовляйтеся через нього від розриву. Також враховуйте, що всім оточуючим, особливо родичам і друзям, може зовсім не сподобатися ваше рішення. Будьте готові, що вас почнуть відмовляти або навіть трохи ображати, не захочуть підтримувати з вами стосунки в майбутньому. Проявіть всю стійкість, не виправдовуйтесь і не влаштовуйте скандали. Не треба раптово повідомляти про своє рішення. Звичайно, є шанс, що чоловік вже здогадується про ваше рішення незабаром розірвати стосунки, але все ж дуже часто така новина стає майже громом серед ясного неба. Навіть якщо ваші відносини вже не дуже-то й гарні, він може сподіватися на їх відновлення, а не припинення. А ще гірше, якщо ви просто стали зовсім байдужою, а закоханий чоловік цього навіть не помітив або не захотів помічати.

Поступово починайте віддалятися. Намагайтеся рідше спілкуватися, будьте стримані і холодні. Якщо ви разом живете, рушайте на парочку днів пожити до своєї подруги або до батьків. Давайте йому ясно зрозуміти, ви кидаєте його, так як почуття вже охололи. І, нарешті, завершальний етап - це сама остання розмова. Він повинен проходити тільки особисто, тобто не через інтернет і не по телефону. Постарайтеся приготувати ясну і просту фразу, щоб попрощатися без тривалих пояснень. Не треба дорікати або звинувачувати свого чоловіка, згадувати всі його минулі помилки, влаштовувати великі сцени. Навіть якщо він зажадає якихось пояснень, скажіть просто, що любов пройшла, дайте йому зрозуміти, що вам теж дуже боляче розлучатися, але це найкращий вихід. Поговоривши з ним, йдіть і постарайтеся більше про себе взагалі не нагадувати. Це найкраще, що можна зробити.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top