Рекомендуємо прочитати

Правила поведінки після розриву відносин

article2632.jpg

Практично кожна доросла людина хоча б раз у житті переживав розрив відносин з коханою людиною. У цей важкий період людям здається, що життя втратило всякий сенс і нічого хорошого більше не буде. Тривога в серці і важкі думки не дають спати, їсти, працювати і розсудливо мислити. Тому багато хто, хто опинився в такій ситуації, роблять неприпустимі помилки. Скориставшись порадами психолога, можна уникнути найбільш поширених помилок, і наблизити момент повного позбавлення від цих переживань.

Для початку потрібно дати самій собі клятву, в якій обіцяєте діяти гідно і гордо, а не здійснювати дурості в дусі навіженої подружки, яка не пережила розрив. Клятву краще написати і прикріпити до дзеркала, щоб вона постійно нагадувала вам про урочисту обітницю і служила стримуючим фактором від різних дурниць.

Правила поведінки після розриву відносин

Ніколи і ні під яким приводом не дзвоніть своєму колишньому. Чи не переконуйте себе в тому, що цей дзвінок допоможе вам знайти душевну рівновагу або у вас є інформація, з якою неодмінно слід поділитися. Не дзвоніть навіть у тому випадку, якщо у вас залишилися його речі. Їх можна передати через знайомих, а самій в контакт вступати не варто.

Не труйте собі душу спогадами, які виникають, коли ви гуляєте тими ж вуличками, парками, що і з ним. Забороніть собі ходити цими місцями, навіть якщо ви першій з'явилися на цій території. Оберігайте себе від випадкових зустрічей з колишнім, пам'ятайте, що будь-яка вилазка в місце його відвідувань може заподіяти шкоду вашому психічному здоров'ю.

Правила поведінки після розриву відносин

Не відповідайте на телефонні дзвінки від нього, просто занесіть його номер у «чорний список». І ніяких спілкувань з ним в Інтернеті. Знайте, йому все одно, як ся маєте ви, він просто хоче задовольнити своє его.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У більшості людей після розриву відносин залишаються не найприємніші відчуття. Жалко себе, шкода витрачений час,...
У житті бувають такі ситуації, можна сказати, рядові, в яких ми, часом, і не помічаємо того, як опиняємося жертвою...
Адже серцю не накажеш. Дуже часто так себе виправдовують ті нещасні жінки, хто зважився зав'язати близькі стосунки з...
Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є...
Scroll To Top