Рекомендуємо прочитати

Причини розлучень в сім'ї

article2881.jpg

Здавалося б, всі обіцянки типу, до кінця днів своїх, завжди будемо разом і подібне, до укладення шлюбу звучать природно і не здаються такими вже й вигаданими. Але з плином часу наступають такі моменти, коли просто хочеться всі їх забути, викреслити, не пам'ятати, та й просто піти подалі від людини, яка не так давно була самою потрібною. Багато приходять до того, що починають жити окремо, спочатку на певний час, а надалі назавжди, що і призводить до розлучень. Причини розлучень в сім'ї кожного з таких пар свої, їх може бути відразу декілька, а може бути достатньо однієї, але вирішальною.

У сім'ї, може бути, що по закінченні не багато часу, починається повсякденне і обивательська ставлення. Подружжя починають відноситься один до одного, як менеджер до роботодавця, як психолог і пацієнт і т. д. Виникає просто якесь нерозуміння, недомовки, утворюється невидима перепона. Хоча причини розлучень у всіх різні, багато людей просто прагнуть досягти великих успіхів, стати незалежною особистістю, відвідують різноманітні тренінги, але це все тільки для одинаків. Так що одруженій половині варто просто викреслити такі цілі зі свого життя, так як в сім'ї маються на увазі спільні дії. Також потрібно відкинути всі стереотипи, які просто заважають і призводять до неправильних дій. Причин розривів відносин може бути декілька, розглянемо деякі з них.

Сімейний бюджет або дохід.
Він є одним з основних причин розлучень. Статистика говорить про те, що при заробітній платі подружжя вище середнього рівня , ризик виникнення причини розлучень скорочується на 30%. Коли ж у сім'ї присутня дитина, а дохід такої сім'ї матеріально високий, то ризик розлучень зменшується на 24%. Тому зрозуміла причина настільки пізніх шлюбів, що стосуються жінок (після 30 років), вони просто зайвий раз підстраховують себе від появи небажаної причини в сім'ї. Але й у сильної статі є свої страхи з приводу розриву відносин, після невдалих відносин у них пропадає всяке бажання заводити дружину. Такі чоловіки в більшості випадків просто залишаються довічними холостяками.

Різні погляди про релігію.
Люди з різними релігійними поглядами рідко взагалі сходяться, але якщо все ж таке відбувається, то є велика ймовірність розлучень в таких сім'ях. Ідеальним чоловіком може стати саме та людина, у якого та ж релігія, національна культура, соціальний стан, як у дружини. Статистика наводить такі дані, що рівні за національністю і освітою, також по фінансовому становищу люди дуже рідко розлучаються. У більшості релігій існує зовсім не добре ставлення до шлюборозлучних процесів, таким чином вони дають якусь причину для збереження сімейних відносин і винятків розлучень. У людей з різними національностями, що вирішили створити сім'ю за розрахунком, велика ймовірність зберегти її, ніж у тих, хто одружується з любові. Згідно зі статистичними даними, у сімей за розрахунком, які прожили разом 5 років, імовірність розлучень становить 10%, а у сімей по любові - 50%.

Невміння контролювати.
Багато чоловіків, та й жінки в принципі теж, перестають контролювати навколишній їхній світ, перестають бути господарями свого життя, яких-небудь інтересів і зустрічей з друзями. Дівчата, боячись стати старими дівами, кидаються в деколи необдумані шлюби, коли в той же час чоловіки - у свою чергу через сформовані стереотипи, сформовані під впливом громадської думки. У такому випадку, щоб уникнути причини розлучень, жінці потрібно брати все у свої руки, а саме виявити терпимість, емоційну стійкість, товариськість, у неї має бути бажання встановлювати довірчі відносини.

Використання службових слів.
На думку одного відомого психолога виходить, що можна з легкістю визначити протяжність шлюбу. При використанні службових слів, тривалість сімейного життя коротшає. Неправильна мова може стати однією з причин розлучень сімейних пар. До таких слів можна віднести і частки, і прийменники, і артиклі. Деякі дослідження наочно дали зрозуміти залежність між частим застосуванням службових слів і розлученням. Пари, що вживають такі слова приходили до висновку про розрив відносин вже через три місяці. Такий досвід пов'язаний із з'ясуванням лінгвістичної залежності.

Часта жестикуляція.
Одним психологом і математиком була виведена формула, за якою можна визначити довговічність сімейного союзу. Була створена модель, яка розглядає суперечки всередині пари, що пророкує точність майже в 95%. Довгими і щасливими парами можна було назвати тих, які в процесі сварки могли жартувати і сміятися. А пари, які діяли інакше, а саме сильно гарячилися на будь-яке висловлювання, при цьому агресивно жестикулювали і застосовували сарказм, приречені були на розлучення.

Причина в генах.
Існує така думка про те, що аморальна і не задовільна поведінка у людей може бути пов'язані з їх появою, і походженням від ген нащадків. За багатьма думкам вчених, що проводять експерименти над мавпами (ймовірними нащадками людини), неприйнятна суспільством поведінка виходять ще від цих стародавніх нащадків. За таким дослідам було виявлено, що виживав лише той самець, який не боявся ризикувати. Сила ж і талант у нього з'явилися з часом під впливом процесу полювання. Хоча деякі риси характеру і поведінки просто передаються нам у спадок. Але, якщо такі риси заважають нормальному життю людини і стають однією з причин розлучень? Тоді буде краще спробувати позбутися або хоча б зменшити їх силу, щоб зберегти потрібні відносини. Не зовсім правильні подібні риси можуть проявлятися як у жінок, так і у чоловіків. Потрібно просто знайти вихід, а головне сили щодо їх усунення.

Зрада одного з подружжя.
Чоловікам властиво вважати, що фізична зрада не може стати головним приводом для розлучення. Вони просто сприймають її як якусь забаганку, маленьку дрібницю, і не бачать в зраді нічого страшного. Тоді як це абсолютно не стосується їх половинок, причому це думка все тих же чоловіків. Жінка, яка вирішила на такий крок, як зрада, морально усвідомлює, наскільки вона бажана. Без будь-яких почуттів вона навряд чи зважиться на любовний зв'язок на стороні. Та й у жінок, причому майже у всіх, не виходить жити на два фронти.

Природно причин розлучень в сім'ї може бути безліч, і не обов'язково вони будуть з наведених вище, адже кожна сім'я індивідуальна. Головне вчасно зрозуміти її і виключити.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Scroll To Top