Рекомендуємо прочитати

8 випадків, коли жінці необхідний секс

article1589.jpg

Безумовно, найкращий спосіб зрозуміти, що жінка хоче сексу - це коли вона підходить і виразно заявляє про свої наміри. Але на щастя чи на жаль, саме до цього способу слабка стать намагається не вдаватися. Коли ж жінці потрібен секс? Психологи склали список ситуацій, який може допомогти розібратися в тонкощах жіночої натури. У ньому 8 ситуацій, коли жінки хочуть сексу, і ви можете в цьому не сумніватися.

Після сварки. Сексуальне збудження і агресія схожі за своєю природою. Під час конфлікту відбувається значний викид адреналіну і тестостерону в кров, що значно посилює всі реакції. В ході сварки закохані позбавляються від вантажу накопичених образ, і починають відносини як би з чистого листа. А кращий спосіб швидкого примирення - це секс.

Щасливий випадок. Жінка отримала диплом, знайшла престижну роботу, зробила вдалу зачіску, купила гарні туфлі - приємне пригода теж здатне привести жінку в сексуальний настрій, і психологи радять чоловікам користуватися даною обставиною. Це допомагає направити сексуальну енергію в позитивне русло.

Стрес. У стресовій ситуації лібідо жінки може "збунтуватися". Сексуальність допомагає позбавитися від внутрішніх сумнівів і страхів, відчути себе затребуваною і від того більш впевненою. Відчуваючи себе загубленою, дама в більшості випадків схильна шукати розраду в обіймах люблячого партнера.

Стриманість. За словами психологів у прекрасної статі не така вже рідкість добровільну відмову від сексу, наприклад, якщо постійного партнера у жінки немає, а «спати з ким попало" вона не хоче. Але чим довше у жінки немає сексу, тим більше вона про нього мріє. Оргазменную розрядку потрібна жіночому організму для нормального психологічного функціонування, без цього жінка стає дратівливою, запальною, відбуваються дуже серйозні зміни в характері.

Ревнощі. Якщо жінка помічає увагу інший представниці прекрасної статі до свого партнера, - тут же спалахує бажанням "помітити" територію.

Овуляція. Пік жіночої сексуальності припадає на період овуляції. У цей час не варто нехтувати бажаннями жінки, інакше вона здатна і змінити: солідні наукові дослідження виправдовують це погано контрольованим покликом природи. З 10 по 16 день циклу рівень гормонів (естрогену і прогестерону) у слабкої статі різко підвищується, і він жадає задоволень.

Вечірка. Компанія близьких друзів, трохи алкоголю, веселощі, а потім - повільний танець ... Якщо жінка випила не надто багато, вона може остаточно розтанути в обіймах партнера.

Творчі пориви. Психологічна та сексуальна природи жінок тісно переплетені. Психологи стверджують: якщо у дам трапляється "творчий прорив" - не важливо, де знаходить натхнення, біля плити або за швейною машинкою, - можна не сумніватися, що у них є деякі задумки і щодо сексуального життя.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top