Рекомендуємо прочитати

5 плюсів інтимної близькості під час вагітності

article2567.jpg

Давай спробуємо розібратися в чому ж користь сексу під час вагітності. Кращий час для сексу під час вагітності - другий триместр. Як би ти не мучилася від токсикозу, набряків, печії та інших "вагітних" неприємностей, повір нам, плюсів в сексуальної активності під час вагітності більше ніж достатньо.

Варто пам'ятати, що є медичні протипоказання. Наприклад, якщо плацента розташована занадто низько, заняття любов'ю можуть спровокувати викидень. Не можна займатися сексом в тому випадку, якщо у жінки в минулому траплялися викидні, якщо матуся чекає двох або більше малюків.

Отже, власне плюси:

1. Близькість з чоловіком
У родини, яка чекає дитину, попереду складні часи, коли з появою малюка доведеться мобілізувати всі свої сили і терпіння. І дуже може бути, що подружжю буде не до сексу.
Саме тому секс під час вагітності необхідний для того, щоб зміцнити сім'ю і допомогти подружжю адаптуватися до нового життя з малюком. Саме інтимна близькість під час вагітності допоможе зберегти теплі стосунки в майбутньому, незважаючи на всі складнощі.

2. Позбавлення від стресу
Не можна відмовлятися від близькості під час вагітності, якщо у жінки особливо зросло сексуальне бажання, тому що тривале утримання сприятиме накопиченню у вагітної надлишку негативних емоцій.
До того ж, як стверджують медики, секс під час вагітності - це найкращий антидепресант для майбутніх батьків. Саме інтимні стосунки, в процесі яких виробляються гормони радості і задоволення, допоможуть уникнути післяпологової депресії і переживань напередодні пологів.

3. Легкі пологи
Деякі акушери-гінекологи стверджують, що секс напередодні пологів може значно полегшити сам процес пологів. І не тільки тому, що під час сексу виділяються гормони радості.
А ще й тому, що, за даними медичних досліджень, ферменти і чоловічі гормони потрібні організму жінки, тому що вони роблять матку більш еластичною і сприяють її менш болісному розкриттю.
Крім того, сексуальна близькість - це своєрідне тренування для м'язів жінки і запорука того, що пологи пройдуть швидше і легше.

4. Секс під час вагітності як спосіб прискорити пологи
Хочеш поквапити крихітку з її появою на світ? Краще сексу не знайти способу. Але головне, щоб лікар був в курсі таких експериментів і нічого не мав проти.

Секс перед пологами - це запорука м'якого початку процесу народження малюка, так вважають деякі акушери-гінекологи. Головне пам'ятати, що секс у другому триместрі вагітності може стати причиною викидня в тому випадку, якщо матка жінки знаходиться в тонусі. Тому потрібно бути дуже обережними.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Кожна жінка думає, що сексуальною її в першу чергу робить її зовнішній вигляд. Ми думаємо, що якщо ми надягаємо коротку...
Scroll To Top