Рекомендуємо прочитати

Чоловіча сперма лікує депресію і змушує любити

article3566.jpg

Вчені довели, що чоловіче сім'я при потраплянні до організму жінки оральним шляхом покращує її здоров'я і підвищує настрій...

Оральний секс корисний для здоров'я жінок. Він змушує їх відчувати себе щасливими, оскільки разом із спермою в організм жінки потрапляють речовини, що впливають на вироблення гормону радості. До таких висновків прийшли вчені Державного університету Нью-Йорка.

В рамках свого дослідження вчені проводили не опитування, а експеримент за участю 293 жінок. Вчені брали на хімічний аналіз зразок крові жінок після орального сексу з їх чоловіком, а також проводили опитування стосовно їх настрою. Виявилося, що в чоловічій спермі знаходятся речовини, які підіймають настрій, збільшують ступінь прихильності  до "власника" сім'яної рідини, а також вирішують проблеми зі сном і містять щонайменше  три з'єднання-антидепресанта.
Дослідники навіть говорять про те, що жінки, які мають регулярний незахищений оральный статевий контакт, рідше почуваються пригніченими і менше схильні до стресів. Чому так відбувається?

Чоловіча сперма лікує депресію і змушує любити

Вчені знайшли у спермі речовину, яка пригнічує гормон стресу - кортизол, а також гормони естрон (піднімає настрій) і окситоцин (усуває відчуття тривоги). В ній також міститься гормон, що вивільняє тиротропін (ще один антидепресант) і мелатонін (гормон, що регулює сон). А ще сперма містить серотонін - ще один відомий і вивчений нейромедіатор, діючий в якості заспокійливого.

Американський психолог Стівен Платек запевняє, що жінки, які регулярно займаються оральным сексом, зазвичай почуваються менше пригніченими, ніж більшість.

І ось що ще важливо. За даними дослідження, опублікованого в Archives of Sexual Behavior, позитивний вплив на щоденний настрій буде навіть в тому випадку, якщо ви займаєтеся тільки захищеним сексом. Презерватив, звичайно, забирає частину позитивного ефекту секса, але тільки незначну частину. Експерименти доводять, що якщо секс регулярний, то великої різниці в тому, захищений він або ні, немає. Принаймні, для жінок.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В період вагітності в організмі жінки відбуваються величезні зміни, як на фізиологічному, так і на психологічному...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Scroll To Top