Рекомендуємо прочитати

Секс в цікавому положенні

article3577.jpg

В період вагітності в організмі жінки відбуваються величезні зміни, як на фізиологічному, так і на психологічному рівні. Ці зміни пов'язані з суттєвою гормональною перебудовою. Цими ж причинами обумовлено і зміни по відношенню до сексу майбутньою мамою.

У більшості випадків, в період вагітності багато жінок стикаються з підвищеним сексуальним «апетитом», да і сама майбутня матуся починає виглядати більше привабливою в плані еротики. Тому якщо у вагітної жінки немає ніяких протипоказань для занять сексом, то і відмовлятися від них не має ніякого сенсу, адже в цьому випадку немає підстав для побоювань нанести будь-яку шкоду плоду.

А жінці, яка чекає дитину, додаткова ласка, відчуття себе коханою і бажаною, підуть тільки на користь. Вона з радістю відповість чоловікові взаємністю, а це означає, що задоволення від близькості отримають обидва партнера.

Тим більше, варто не забувати, що всі позитивні емоції, які отримає мама під час сексу, будуть дуже корисними і для майбутньої дитини, тому що статевий акт здатен поліпшити циркуляцію крові через плаценту, що дозволяє збагатити її великою кількістю кисню і поживних речовин.

До речі, в  ситуації, коли відбувається затримка пологів з тієї або іншої причини, свою позитивну дію може надати секс, оскільки чоловіча сперма, а точніше деякі її компоненти, дозволяють пом'якшити шийку матки, та сприяють її відкриттю.
А, крім цього, малюк отримає ще і «сеанс масажу» за рахунок скорочення стінок матки.

Головне, обмежити сексуальні контакти в перші і останні пару місяців вагітності, щоб виключити можливі негативні наслідки. Також деяку обережність слід дотримуватися і тим жінкам, в яких є певні ускладнення "цікавого" положення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вам все жахливо набридло, хочеться якомога скоріше зустрітися з довгоочікуваною дитиною, і взагалі - ми ж не слони, щоб...
Пологи - фізіологічно складний процес, в результаті якого відбувається народження дитини і вигнання посліду. У нормі...
Вчені довели, що чоловіче сім'я при потраплянні до організму жінки оральним шляхом покращує її здоров'я і підвищує настрій......
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Scroll To Top