Рекомендуємо прочитати

Найдієвіші способи досягти оргазму

article3413.jpg

Всім відомо, що жінкам набагато складніше випробувати оргазм, ніж чоловікам. На то є безліч причин. Однак не варто впадати у відчай. Досягнення оргазму - це щоденна копітка праця, яка винагороджується незабутніми відчуттями. Хочу розповісти про найдієвіші способи, як досягти задоволення.

Оргазму, як і багатьом іншим речам в нашому житті, можна навчитися. Ваше бажання отримувати максимальну насолоду від сексу - і є ключ до успіху. Пробуйте різні способи, і у вас все вийде!

Полюбіть своє тіло
Будь-який шлях до вивчення своєї сексуальності починається з любові до себе. Полюбіть себе такою, яка ви є. На жаль, більшість жінок ставляться до свого тіла з роздратуванням і невдоволенням. І тіло відповідає їм тим же. Кожна жінка володіє своєю неповторною красою. Зрозумійте це і женіть комплекси геть.

Вивчайте своє тіло
Один з кращих способів - мастурбація. Для того щоб досягати оргазму, необхідно добре вивчити своє тіло, освойте всі свої ерогенні зони.

Кліторальний оргазм - найдоступніший з існуючих видів сексуальної розрядки. Навчіться досягати його будь-яким способом: спочатку наодинці, потім під час сексу з коханим, додатково впливаючи на свій сексуальний орган.

Не соромтеся використовувати вібратор. Використання цього приладу розвиває чутливість піхви, відкриває нові ерогенні зони, збільшує чутливість зони G.

Цікаві факти
Вчені стверджують, що сприйнятливість організму до звуків і запахів помітно слабшає в лежачому положенні. Тому, якщо ви вибираєте місіонерську позу, то завідомо позбавляєте себе частини відчуттів.

Психологи стверджують, що, коли не бачиш обличчя один одного, думки про задоволення партнера йдуть на другий план, поступаючись місцем розумному егоїзму і повноті відчуттів. Так що поза «ззаду» підходить для оргазму ідеально.

Якщо ви завзята велосипедистка, вам варто серйозно задуматися про інший вид спорту. Дослідження показали, що жінки, які проводять на велосипеді кілька годин на день, схильні до ризику зниження чутливості статевих органів.

Жінки фантазують під час сексу частіше, ніж чоловіки. І правильно роблять - у жінок кількість сексуальних фантазій прямо пропорційно рівню сексуальному задоволенню.

Вибирайте пози
Кожна жінка знає, в якій позі їй найлегше досягти оргазму. Тому пробуйте різні позиції, щоб напевно отримати задоволення. Перша позиція, в якій жінки отримують оргазм швидко - поза наїзниці. Вона дозволяє контролювати інтенсивність рухів. Ця поза активна, так що для неї потрібно хороша фізична підготовка.

Друга позиція, при якій легко можна отримати оргазм, полягає в стимуляції точки G. Стимулювати її можна в позиції «чоловік позаду»: особливо підходить поза, коли жінка стоїть на ліжку на колінах, а чоловік знаходиться поруч на підлозі. Також на цю чутливу зону зручно впливати в «офіцерській позі», коли ноги жінки знаходяться на плечах чоловіка.

Третя позиція дозволяє досягти кліторального і вагінального оргазмів одночасно. За вагінальний оргазм «відповідає» мускул - констріктор, який знаходиться в нижній частині піхви. Якщо цей мускул не розвинений, жінка не може випробувати вагінальний оргазм.

Натренувати цей мускул можна, якщо регулярно робити вправи - по 20-30 разів на день втягувати м'язи заднього проходу або на кілька секунд затримувати струмінь сечі при кожному сечовипусканні. «Подвійний» оргазм можливий в позах, коли член входить неглибоко, наприклад, коли ви стоїте обличчям один до одного або коли чоловік лежить на ліжку, а жінка знаходиться зверху, лицем до його ніг. При цьому ви або чоловік повинні впливати на клітор.

Використовуйте спеціальні засоби
Більшість препаратів, метою яких є посилення статевого потягу і досягнення оргазму, працюють за одним принципом. Вони збільшують кровоток до статевих губ і піхви, підвищуючи, таким чином, їх чутливість.

Не забувайте і про природні афродизіаки, які посилюють сексуальне збудження. Це можуть бути арома-масла, продукти харчування, трави і пр. На думку вчених для жінок підходять більш витончені, найчастіше солодкі, продукти-афродізіаки, а також запахи, музика, які є емоційними подразниками. Щоб в мозок жінки надійшов сигнал для розслаблення, можна з'їсти полуницю, шоколад, випити келих червоного вина. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
 Проблема отримання оргазму - одна з найболючіших в сексуальному житті багатьох жінок. Велика кількість інформації...
Scroll To Top