Рекомендуємо прочитати

3 пози для кліторального оргазму.

article3279.jpg

Ось 3 класні пози для яскравого кліторального оргазму! 

1. Догі з подушечкою
Дівчина лягає на животик, підклавши під нього подушку. Бажано взяти довгасту подушку, тому що вона повинна стикатися з клітором. Партнер лягає зверху і починає фрикції.

Завдяки розслабленому положенню тіла і тертю клітора об подушечку дівчина зможе сильно збудитися і швидко прийти до кліторального оргазму.

2. Куні зверху
Партнер лягає на спину, дівчина ж сідає йому на обличчя, впираючись спиною в спинку ліжка або стіну, злегка підводячись на колінах, щоб не вбити свого коханця;). Якщо в плюс до цього зав'язати очі одному з партнерів або обом, то відчуття будуть ще гостріші.

3. Наїзниця наосліп.
Тут пов'язка на очі - обов'язковий атрибут. Деякі дівчата можуть соромитися погляду партнера, тому прагнуть змінити позу, хоча ця поза дуже сприяє отриманню кліторального оргазму.

Тому, щоб скасувати всі хвилювання, просто зав'яжи очі собі або йому. Так ти загостриш свої почуття або перестанеш хвилюватися через погляди хлопця, зосередившись на своєму оргазмі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Справжня леді ніколи не одягне під джинси рвані колготки, бо знає: красивим повинно бути не тільки те, що у всіх на виду....
Дізнайтеся поради експертів про ідеальний секс і про те, як поліпшити сексуальне життя. Ваш партнер став надто швидко...
Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Scroll To Top